Lekarze Lekarz sportowy Gdańsk

Lekarz medycyny pracy

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz. Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jan Kader

Internista, Lekarz rodzinny

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.
Właśnie dzisiaj przypadkiem dowiedziałam się że Pani doktor nie pracuje już w przychodni na Wałowej. Jestem niepocieszona i nawet zła :). Wiem że nie spotkam takiej drugiej lekarz bo lekarz powinien być też zwyczajnie człowiekiem który zajmuje się innym człowiekiem. Pani lekarz nigdy niczego nie zbagatelizowała,zawsze zbadała,zleciła badania. Do tego empatyczna,zawsze wyjaśniła co człowiekowi jest a co może być tylko ewentualną hipochondria:) Bardzo żałuję że już nie pracuje.
Opinia dodana przez: Gośka

lekarz Izabela Jończy-Tretyn

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo fachowym lekarzem, konkretne porady, otwartość i zaangażowanie, wzajemna ufność oraz w rzeczowy i konkretny sposób wytłumaczy i pokieruje na dalszą diagnostykę( jeżeli będzie taka potrzeba). Lekarka z powołaniem i wielkim sercem. POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Maciej Nikodemski

Lekarz medycyny ratunkowej

Orzeszkowej 18 , gab18/20,22
80-211 Gdańsk

Świetny lekarz, pełen empatii i zaangażowania. Poświęca pacjentowi uwagę w stu procentach. Rzeczowy, stara się wszystko wyjaśnić i odpowiada na wszystkie pytania. Człowiek z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Hubert Białasiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

lekarz Małgorzata Chruścicka

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Pani doktor leczyła mnie pół życia a teraz leczy moja córkę. Jest to niesamowita osoba nigdy się nie pomyliła co do diagnozy. Zawsze pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Aleksandra Szyld

Centrum Pediatryczno-Internistyczne "Jaskółka"
80-767 Gdańsk

Pani doktor Aleksandra Szyld jest PRAWDZIWYM z powołania lekarzem. Wspaniałe podejście do pacjenta, kompleksowe podejście do objawów, szukanie przyczyny i bardzo trafne diagnozy a przy tym dokładne wyjaśnienie skutków choroby - po prostu niesamowita osoba. Całą rodzinką jesteśmy pod opieką Pani Doktor i nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam tak wspaniałego lekarza bo warto. Maria Adamkowska
Opinia dodana przez: Mariaa

lekarz Krzysztof Gofron

Lekarz medycyny pracy, Internista

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Krzyszfa Gofron. Przez blisko 6 lat wychodowałam sobie nadwagę - dużo za dużo - blisko 30 kg ... za dużo. Źle mi było ze wszystkim miałam kłopot, z ciuchami, humorem, poruszaniem się - generalny dramat. Były dni, kiedy było ok. Ale zaraz potem trafiał się kolejny czekoladowy lub frytkowy dołek. Do dr Gofrona trafiłam w grudniu 2009. Do dziś - mamy lipiec 2010 ...

lekarz Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Letnicka 3
80-536 Gdańsk

Bardzo uprzejma Pani, od razu wiedziała jaki jest problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam

lekarz Elżbieta Zalewska

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Wspaniały lekarz. Oby wszyscy byli tak sympatyczni i kompetentni. Jako lekarz rodzinny doskonała , empatyczna i rzeczowa. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Edmund

lekarz Małgorzata Słomiana

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Najlepszy lekarz, zawsze sumienna, wszystko konkretnie wytłumaczy. Od 2 lat chodze do P. Doktor i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam
Opinia dodana przez: Kseniia

Agnieszka Gładki

Gdyńska
Gdańsk

Jestem doktorantką Uniwersytetu Medycznego, więc łatwo mi zweryfikować fachowość lekarza. Od pierwszego kontaktu bardzo często zależy prawidłowe pokierowanie chorego. Ta pani jest dobra, ma dużą wiedzę ogólną i nie boi się przełamywania szablonów terapii. Umie słuchać.

lekarz Dorota Badziąg

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
80-180 Gdańsk

Kompetentna, cierpliwa, z dużą wiedzą fachową. A przede wszystkim, życzliwa. Nie pogania pacjentów i bardzo często sama podejmuje inicjatywę kontaktu. Tak było ze mną. Sama pani doktor zadzwoniła i poradziła ograniczenie stosowania leku z uwagi na skutki uboczne. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Robert

Wanda Kabata

Senior Care Services - opieka domowa
Mickiewicza 20A/2
80-425 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, korzystam z przychodni pani doktor od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Miły personel i panująca domowo atmosfera wyróżnia tą przychodnie od innych
Opinia dodana przez: Michał

Anita Kowalik

przychodnia świętokrzyska
Gdańsk

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem. Przede wszystkim bez wahania zleca badania, zawsze zbada i osłucha. System wywoływania pacjentów według godzin rejestracji jest genialny. Nigdy nie ma przed gabinetem kolejki i niepotrzebnych kłótni w stylu kto teraz. Szkoda, że już Pani nie ma na Swiętokrzyskiej :-(
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Iwona Filipczuk-Hurynowicz

ul. Złota Karczma 17C/23
80-298 Gdańsk

Najlepsza doktor!!!!!!Zawsze pomocna z dobrym sercem i podejściem do pacjenta. Jesteśmy już u Pani doktor 18 lat.
Opinia dodana przez: Beata Sz.

Jacek Kuleta

Przychodnia Jasień
Przychodnia Jasień
Gdańsk

Nie wiem czy dobrze trafiłam na imie i nazwisko Pana Doktora...Jesli Pan Doktor Kuleta o którym tu jest mowa to ten sam Pan Doktor ktory obecnie przyjmuje jako pediatra w Mrągowie to ja dziekuje za takiego lekarza dla dzieci... Moze w innej dziedzinie jest znawca ale jesli chodzi o dzieci to chyba nie za bardzo ma pojecie o ich leczeniu...Dziecko 8 miesicy kaszel mokry powodujacy wymioty do tego katar....poszłam wiec ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

Joanna Orlikowska-Szuwarska

Internista, Lekarz rodzinny

"Przychodnia Wassowskiego" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
80-225 Gdańsk

Mam tę przyjemność, że to lekarz dla mnie POZ. Dzięki niej żyję. Wysłała mnie na oddział ratunkowy, po szpitalu dokładne i długie rozpytanie (godzina w ramach konsultacji POZ); jedyna lekarz (a był wcześniej prywatny), która faktycznie spojrzała na RTG a nie na opis, zobaczyła kłopot. Szacunek!
Opinia dodana przez: K

lekarz Małgorzata Gollnau

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Jeszcze nie spotkałem tak niedostępnego i niewyrozumiałego lekarza pierwszego kontaktu. Zero zrozumienia i empatii, ton naskakujący na pacjenta. Bardzo arogancka stosująca spychotechnikę - dlaczego w moim przypadku recepty nie wypisał lekarz prowadzący -diabetolog ?.Do września br. 4 leki mogłem uzyskać na zasadzie tzw. Ryczałtu, a od września do 1 listopada br. zostały zmienione dyrektywy Ministerstwa Zdrowia dla pacjentów powyżej 65 lat - te leki w tym okresie były bezpłatne a ...
Opinia dodana przez: Czesław