lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Wizytwa w Artdencie przebiegła bardzo sprawnie. Gabinet bardzo czysty, Pani Doktor to profesjonalistka, wszystko robi bardzo dokładnie. Polecę Was dalej.

Rekomenduję ten gabinet stomatologiczny. Ceny może nie są najniższe, ale adekwatne do wykonywanych usług. Mam piękny usmiech, dziękuję.

Najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Nie znalazłam bardziej precyzyjnej a zaraz uprzejmej stomatolog.

wszystko w jak najlepszym porządku ,dobre znieczulenia ,po 50-tce mam najlepszy uśmiech jaki kiedykolwiek miałem. Dziękuje i polecam!

Pani Doktor założyła mi trzy korony. Wybrałam ten gabinet ze względu na bardzo dobrą opinię osoby, która wcześniej też z niego skorzystała. Nie zawiodłam się, wszystko jak trzeba. Mój uśmiech jest piekny.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Dwór Mazowiecki"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 8