lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Mogę napisać jedynie:polecam ! Bardzo duża kompetencja lekarska,czas poświęcony na konsultacje zaowocował świetnym efektem zabiegu. Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią Atmosfera w gabinecie bardzo dobra Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

Mogę napisać jedynie:polecam !
Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią
Atmosfera w gabinecie bardzo dobra
Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym
Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

można trafić, a można trafić lepiej. Ja się nie odważę iść do Pani doktor z jakimiś większymi moimi sprawami.

Leczę się u Pani Doktor od paru lat i nie spotkałam jeszcze tak kompetentnej osoby,a w dodatku miłe i uprzejmej.Pomogła całej mojej rodzinie wiele razy i uważam iż to najlepszy gabinet. polecam

po 10 latach nareszcie trafiłam na panią Ptak - i zdecydowanie polecam! kompetentna osoba, zaproponowała mi skuteczne leczenie, wcześniej dokładnie opisując jego etapy. Dodatkowo, przyszłam kiedys do niej na wizytę prywatną (koszt 50zł) kilka minut przed czasem. Nie miała żadnej pacjentki, więc przyjęła mnie wcześniej... bez pobrania opłaty. Zdecydowanie polecam!

Swietny lekarz, naprawdę godny polecenia.Pełny profesjonalizm!

Swietny lekarz, naprawdę godny polecenia.Pełny profesjonalizm!