dr Aneta Sacherdr Aneta Sacher - zdjęcie profilowe

dr Aneta Sacher

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS - Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska.

P. Doktor z powołania:) super podejście do dzieci 👏 jesteśmy mezem bardzo zadowoleni :) zawsze pomoże naszemu dziecku, Jak najlepiej potrafi 😉

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.

SZCZERZE POLECAM !!!!! Wysoki poziom świadczonych usług. Cierpliwie słucha, wnikliwie bada i ma swietne podejscie do dzieci. Przy tym usmiechnięta i uprzejma.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zabrze"?

Jordana 115
41-813 Zabrze
HEL-MED
os. Helenka
41-813 Zabrze
3 Maja 62
41-800 Zabrze
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Stomatolog"
pl. Plac Krakowski 6

Gabinet Lekarski Pediatryczny