lekarz Anna Kazimierczak

Doktor Kazimierczak jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam, a do tej pory byłam już u kilku. Wysłuchał, zbadała i świetnie dobrała leczenie, tak że nie odczuwam już dolegliwości. Polecam, najlepszy lekarz u jakiego byłam!

Świetny lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczyła, cierpliwie i rzetelnie. Zaangażowana i pomocna. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ginekologa.

Należę do osób panicznie podchodzących do gabinetów ginekologicznych. I tu Pani doktor jest tu wyjątkiem. Polecam każdej pani. Wysoka kultura osobista i umiejętności. Badanie bezbolesne. Monika Ra.

Potwierdzam, ten lekarz ma powołanie do tego zawodu. Jest sympatyczna w sposobie bycia i jest ogólnie w porządku. MAM NADZIEJĘ,ŻE TAKA POZOSTANIE!!! Pozdrawiam!

Bardzo życzliwa i profesjonalna Pani Doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomimo iż bardzo boję się wizyt u ginekologów to wizyta na prawdę przebiegała bardzo pozytywnie - dziękuję (Iza)

Wciąż poszukujesz " Legnica"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I