lekarz Anna Pasterskalekarz Anna Pasterska - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Pasterska

Laryngolog

Doktor Anna Pasterska jest specjalistą laryngologiem z dwudziestoletnią praktyką. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani. Profesjonalne wyposażenie gabinetu pozwala na przeprowadzanie specjalistycznych badań laryngologicznych podczas wizyty, w tym badań endoskopowych i tympanometrycznych. Dr Pasterska trafnie diagnozuje i leczy choroby zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Kwalifikuje do zabiegów przegrody, migdałków oraz aparatowania słuchu.

Cena wizyty: 120zł

WSPANIAŁY LEKARZ!! Trafiłam do pani dr Pasterskiej przypadkiem z zapaleniem ucha środkowego na trzy tygodnie przed operacją ucha (myringoplastyka). Pani doktor objęła mnie fachową i troskliwą opieką. Trafiłam przypadkiem, ale już pozostaną pacjentką pani Anny Pasterskiej. Jestem wdzięczna za wszystko.

Jestem wdzięczna za wszystko.

Chore zatoki i wieczny bol gardła, angina 2 razy do roku.. to juz przeszlosc. Pani Anna skutecznie wyprowadziła mnie z wielu dolegliwosci, ktore mnie meczyly. To świetny laryngolog i widać, że ma ogromne doświadczenie

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Mam nadzieję, że dzięki Pani doktor na długo (na zawsze) pozbyłam się problemów z gardłem - szczególnie nawracającej anginy i zapalenia ucha!

Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Długo szukałam dobrego laryngologa, z powodu moich problemów z uchem. Pani Doktor natychmiast rozpoznała problem. To miła, rzeczowa, kompetentna osoba. Nie tylko zajęła się moim uchem, ale również zajrzała do gardła i nosa. Zleciła dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie polecam. Długo szukałem dobrego laryngologa w Poznaniu z powodu częstych kłopotów z gardłem. Pani doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła, zleciła dodatkowe badania. Korzystam z pomocy Pani doktor już 2 lata, nie zawiodłem się, zawsze mogę liczyć na pomoc.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań