lekarz Anna Smida

Witam czy ktoś wie w jakich godzinach i kiedy przyjmuje pani doktor w Tarnowie na krakowskiej? Bardzo prosze o jakieś informacjie

SUPER LEKARZ PROFESJONALISTA. RODZIŁAM DRUGIE DZIECKO W TUCHOWIE , OBOK PANI DRUGA , PANI DOKTOR MIAŁA W MIĘDZY CZASIE C.C. I PRZY KAŻDEJ Z NAS BYŁA. POMIMO PRYWATNYCH WIZYT OBOJĘTNIE CZY TO BYŁA GODZINA PORANNA CZY WIECZORNA PRZYJMOWAŁA KAŻDĄ PACJENTKĘ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM . WIĘCCCEJ TAKICH LEKARZY W TARNOWIE

Witam, bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec, godny polecenia.......jedno tylko mnie zirytowało :-( mam 1,5 miesiąca do porodu a Pani doktor mnie informuje o zmianie szpitala!!!!Będzie od czerwca pracować w Tuchowie, odchodzi ze Szczeklika.... i gdzie teraz rodzić????

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc. Spokój, cierpliwość i szczera dobroć. To dostałam od Pani doktor. Dziękuję raz jeszcze za pomoc zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Agata K.

Witam, Chciałabym zapytac Kiedy przyjmuje Dr Smida na Krakowskiej 15? Czy ktos moze wie? kiedy i w jakich godzinach

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnów"?

Piotr Janosz

NZOZ " EUROMED" Marta Janosz
ulica Szewska 12

Jerzy Przybycień

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M.DENT - Stomatologia s.c.
al. 29 Listopada 178A

Dorota Gałka