lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Ortopeda

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest ce...

fachowiec, trafiłem przypadkowo na badanie usg. Doktor tylko spojrzał na nogę i stwierdził zerwanie ścięgna Achillesa. Badanie usg tylko to potwierdziło. ( dla porównania lekarz w szpitalu we Włoszech stwierdził że ścięgno jest całe tylko miesień jest nadwyrężony)

A ja chodzę do tego lekarza. Zwykle nie piszę żadnych opinii, bo mi się nie chce ale obiecałam sobie że napiszę bo mnie operował z powodzeniem. Tak czy inaczej bark po urazie miałam kompletnie niestabilny przez ponad 3 lata, trzeba było zrobić z tym porządek. Artroskopia i jakaś rekonstrukcja teraz jest już 4 miesiące po, była ciężka rehabilitacja ale efekty są i to cieszy. Mama też chodzi do niego z kolanem i zadowolona. :)))

Zajrzałam na tą stronę, ponieważ chciałam skorzystać z usług dr. Gapa. Zastanowiło mnie, że w tak krótkim okresie doktor dostał aż 30 opinii. Jeszcze bardziej zastanawiające, że wszystkie opinie są takie same, a w niektórych używa się dokładnie tych samych słów. Poza tym żadnych konkretów!

Czytam dużo pochlebnych opinii, ale czy nie można pochwalić jakiego typu schorzenie wyleczył chwalony lekarz.

Jestem bardzo zadowolona z pana dr Gapa.Z moja choroba zmagałam sie przez bardzo długo, a mianowicie ze stawem w okolicy kolana.Schorzenie bylo spowodowane z wykonywana praca. Bardzo cieszy mnie fakt ze leczenie przynosi efekty. Jestem w koncu szczesliwa

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

ORTHOmedyk
Wolności 34