lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Nie na podejścia do dzieci. Jak tak można odzywać się do 4 latki. Do mnie mówić, że nie umiem wychować dziecka i takie to teraz bezstresowe wychowanie, że potem mi na głowę wejdzie. Nie polecam. Najgorszy jakiego spotkałam.

Polecam dr Ramdowara. Wykonał mi zabieg prostowania przegrody,zrobił to profesjonalnie i fachowo. Podszedł do tego z sercem i troskliwością. Tłumaczył i rozwiewał moje wątpliwości i obawy. Dbał również po zabiegu służąc pomocą i radą. Doktor Baboo to dobry lekarz :)

Doktor Baboo to dobry lekarz :)

bardzo dobry lekarz, zabieg wykonany perfekcyjnie, bardzo dobre podejście do pacjenta co ważne, polecam każdemu pełen profesjonalizm

w dniu 22 czerwca 2015r. W szpitalu w Lubinie ten lekarz jest bardzo nieprzyjemny chłopców kazał kupić sterydy a laryngolog w Polkowicach powiedziała że to zły lekarz a najlepszym według mnie jest laryngolog w Polkowicach jest Ewa Wierzbicka

Większego chama i prostaka w życiu nie spotkałam! Uważa się za "Boga", myśli, że pacjent to idiota i posłusznie ma słuchać się "Pana i Władcy"! Niestety Panie Ramdowar - są pacjenci, którzy też myślą, ale "Panu" widocznie to nie odpowiada...nie pozwala pacjentowi wyrazić swoich opinii, odczuć a przede wszystkim nie słucha pacjenta...kiedy już nie ma argumentów merytorycznych ogłasza ostentacyjnie, że nie podejmuje się leczenia i taki z niego specjalista - jak z koziej dupy trąbka!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jelenia Góra"?

None
Pl.Hirszfelda 1/30