lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pan doktor jest niesamowitym czlowiekiem. Mily, uprzejmy, zabawny :-) prowadzil moje 3 ciaze I nie zamienilabym doktora na nikogo innego. Godny polecenia I zaufania!!!

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam, kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta. Prowadził moją ciążę i nie powierzyłabym kolejnej innemu lekarzowi. Polecam!

jeden z lepszych na śląsku, super lekarz a i Pani asystentka, która tam wszystkim kieruje dają pacjentce poczucie ciepła domowego. Godny x 10 polecenia

Chodzę do pana doktora od ponad 6 lat, prowadził także moją ciążę. Rzeczowy, kompetentny, zawsze w dobrym humorze. Ginekolog z powołania! Polecam z czystym sumieniem.

Długo szukałam odpowiedniego lekarza aż w końcu w ciąży znalazłam. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie, które teraz mogę potwierdzić. Lekarz z powołania, w sposób zrozumiały tłumaczy wszystko, poświęca dużo czasu pacjentce. Przy nim nie myśli się o skrępowaniu podczas badania. Był również przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego porodu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pyskowice"?

Stefana Batorego 18
Bytom

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita