lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam

Sama przyjemność leczyć się u takiego lekarza! Dr Leszczyński ma fantastyczne podejście do pacjenta, poświęcił mi wiele uwagi, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Jego spokój i opanowanie, a także poczucie humoru, sprawiają, że z człowieka schodzi cały stres związany z operowaniem miejsc intymnych. Przekonał mnie do poddania się operacji obrzezania, zamiast plastyki napletka, którą pierwotnie planowałem zrobić i dziś bardzo się cieszę z tego wyboru. Życzyłbym sobie i innym pacjentom spotykać tylko takich lekarzy.

Dr Leszczynski zdiagnozowal schorzenie, przeprowadzil zabieg a nastepnie wielkorotnie konsultowal podczas leczenia pooperacyjnego. Za kazdym razem czulem sie, ze trafilem w rece lekarza kompetentnego, ktory poswiecal mi tyle czasu, ile bylo potrzeba, kazda decyzje tlumaczyl w sposob fachowy i zrozumialy, rozwiewal watpliwosci i sluzyl rada. Serdeczny, cierpliwy, skromny i budzacy zaufanie w 100%. Gdyby nie zrobil na mnie takiego wrazenia podczas pierwszej wizyty sadze, ze nadal nie odwazylbym sie poddac zabiegowi. Dziekuje za pomoc i z czystym sercem polecam innym pacjentom.

Zdecydowanie polecam doktora Leszczyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, był bardzo rzeczowy i konkretny, jednocześnie pełny zrozumienia i cierpliwości. Dokładnie przejrzał wyniki badań, omówił wszystko i co najważniejsze, nie wyrokował i nie stawiał niepotrzebnych diagnoz. Na pewno umówię się na wizytę kontrolną do tego lekarza.

Nie poswiecil w ogole uwagi, wizyta trwala 3 min i kazal isc na badanie dodatkowe mimo ze w usg wszystko bylo widoczne a nawet sugestia skierowania na zabieg. Mam wrazenie ze chcial tylko przerzucic mnie na kolejna wizyte,na ktora na pewno pojde do innego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)