Dariusz Bojanowski

Ortopeda

Po zwichnieciu barku od razu zdiagnozował jego powód, kiedy inny lekarz stwierdził że spowodowało to zbyt mało ruchu (a grałam wtedy w klubie w piłkę ręczna od kilku lat). Schorzenie które powinno być wykryte w wieki dziecięcym, wykryte zostało po 17 latach! Teraz rok później ciesze się ze trafiłam na tego specjalistę. Polecam głównie dla tego że potrafi przyznać się do tego ze sam więcej nie zrobi,niz na siłę starać się kogoś leczyć. Mnie skierował na świetną rehabilitację i do kolejnego świetnego lekarza. Chwała mu za to :)

Bardzo dobry lekarz. Przez 2 lata 4-ch lekarzy nie potrafiło zdiagnozować przyczyny bólu nadgarstka, robili blokady ze sterydów. On po 2 wizytach wyleczył mnie. dziekuję.

ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!! Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na ...

ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!!
Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na razie jest dobrze. Jak długo, tego nie wiem. Niestety nie był On moim lekarzem prowadzącym i jak się dowiedziałem nie On miał mnie operować, więc nie znałem Go i żałuję, że nigdy nie przyszedł do mnie indywidualnie, a jedynie w kilkuosobowym obchodzie i do końca nie wiedziałem który to jest i nie podziękowałem mu za to. Myślę, że może to świadczyć o tym, że na nic się "nie oglądał". Panie doktorze - jest Pan najlepszy, bardzo Panu dziękuję i jestem bardzo wdzięczny, tym bardziej im więcej upływa czasu.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam. Wdzięczna pacjentka z Ciechanowa, po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora - artroskopia barku, w Klinice Jolly Med w Warszawie.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam.

Jak dla mnie świetny specjalista z ogromną wiedzą,którą potrafi wykorzystać i dużym doświadczeniem. pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)