dr Ewa Drzewiecka

2,4
2,6
2,4

Nie znam bardziej kompetentnej dr. Leczę u pani dr moje dzieci od lat, zawsze trafne diagnozy bez zalecania niepotrzebnych specyfików, antybiotyków i td. Bardzo polecam!!!

Prosiłam Pania doktor(enel med) jedynie o wystawienie zwolnienia na opiekę na dziecko po dwoch dniach wizyty stacjonarnej gdzie miałyśmy zalecenia. Pani doktor w opryskliwy sppsob poinfomowalam ze jak przyjadą na wizytę stacjonarna to zwolnienie dostane. Ale serio? Konieczne to bylo zebym ciagala chorego dzieciaka bo wielka laske z wystawieniem na teleporadzie? Oczywiście kontrola zaplanowana za kolejne dni.. Ehh. Wiem ze juz do tej Pani doktor nie wroce. Bardzo nie mila osoba i nie chce zeby moje dziecko leczyla. Wielkie nieporozumienie

Lekarka nie przyjęła nas na wixytę z malemkim dzieckiem, bo się spóżnilismy 5 minut. Odmowila konsultacji, a nie pojechalismy na bilans tylko z infekcją. Slabe.

Bardzo polecam! Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Chodzę z moimi dziećmi od 15 lat i nie wyobrażam sobie iść do kogokolwiek innego. Wspaniała osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomocna, życzliwa zawsze znajdzie czas dla pacjenta. W „rękach” Pani Doktor każde dziecko może czuć się bezpiecznie. Niezastąpiona.

Po przeczytaniu opinii które tutaj znalazłam trochę bałam się iść do Pani Doktor ale niesłusznie. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Córka została dokładnie zbadana, diagnoza była słuszna a leczenie przebiegło prawidłowo. Ja dostałam szczegółowy instruktarz i jestem bardzo zadowolona z zaangazowania i podejścia Pani Doktor do małej pacjentki. Polecam - mama Ewy

Pank doktor ma poglady z ubieglego wieku. Trafilam z przeziebionym niemowlakiem, przy okazji spytalam o wysypke na pupie corki. Odpowiedz Pani doktor: mam przejsc na diete matki karmiacej. Gdy spytałam co to oznacza odpowiedziała, że gotowana pierś z kurczaka z ryżem i zupa jarzynowa. Rece opadaja ;) A odpieluszkowe zapalenie skory przeszlo samo

Rece opadaja ;)
A odpieluszkowe zapalenie skory przeszlo samo

Po pierwszej wizycie już wiem, ze to była ostatnia wizyta u tej doktor. Po prostu masakra na każdej linii, wyniosłość, brak empatii, dzieci tez od niej uciekają. Czemu taki lekarz leczy dzieci? To pytanie do enel med… żenada

Pani niemiła, opryskiwa i humorzasta. Oprócz fatalnego traktowania najmniejszych pacjetów, mojemu dwuletniemu synkowi poleciła na szmery w oskrzelach podawać Berodual razem z Nebbudem- co jest wielkim błedem. Przez co dziecko było faszerowane 4 dni sterydem i efektu żadnego. Omijać tę Panią szerokiem łukiem. Nie wiem jak można zatrudniać kogoś takiego w prywatnej placówce.

Tragedia...Niestety nie znajduje innego slowa, azeby opisac wlasnie teleporade, ktora od tej Pani otrzymalam. Poprosilam o interpretacje wynikow standardowych badan. Po pierwsze Pani na mnie krzyczala, pytajac po co robie dzieku badania, a potem stwierdzila, ze jest sterowana, poniewaz prosze o interpretacje badan. masakra... Zadnej mamie nie polecam!

Faktycznie opinie nie zachęcają do wizyty i moje pierwsze wrażenie tez było ze bardzo nie miła dla dziecka. Ale po chwili rozmowy wiem ze to lekarka z powołaniem i mega doświadczeniem bez wykonania nadań krwi postawiła trafna diagnozę a 2 innych lekarzy na to nie wpadło. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Ja z całego serca ja polecam. Ale jeśli chcecie wyleczyć dzieci a nie żeby fo nich cukierkowo mowila.