dr n. med. Grzegorz Głąb

3,3
3,3
3,2
3,1

Plusy: dobrze wyposazony gabinet, podstawowe badania wykonywane na miejscu, bardzo dokladnie tlumaczy wszelkie zawilosci zwiazane z lekami, badaniami. Minusy: krytyka innych lekarzy, arogancki, chamski, nieuprzejmy. Leczyl mnie na PCOS bez zadnych badan, okazalo sie, ze zaczela sie menopauza. Ngdy wiecej do tego lekarza!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu na wizycie,mojej koleżance uratował życie i nie zgadzam sie z tymi bzdurami wypisywanymi!!! zawsze będę Go polecała bo jest specjalistą!!!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem,

Specjalista i godny polecenia lekarz. Kompleksowe podejście i ceny nie tak wysokie jakby mogło się wydawać. Polecam.

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad
en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Opole"?

Wojciech Niemczyk

GMW