dr n. med. Jerzy Olas

Psychiatra

2,7

Dramat to mało powiedziane. Odradzam! Niekompetenty , wizyta 4 min - przepisanie leków wchodzących w interakcje z zażywanymi... za wypisanie recepty kila stów!

Rzadko w tych czasach można spotkać lekarza z powołania i tak rzetelnie wykonującego zawód lekarza myślę że ten lekarz ma jakiś dar od Boga nigdy nie spotkałem się z taką uprzejmością i przyjaznym nastawieniem do pacjenta

Lekarz godny zaufania znakomity specjalista widać , że kocha swoją pracę miły kulturalny kompetentny ma podejście do pacjenta

Dramat,tylko do wyciągnięcia kasy z biednego człowieka.... nie mógł postawić diagnozy...i moja noga już więcej tam nie postanie...Nie polecam!!!!

To nie jest lekarz chyba że tylko dla kasy nawet nieprzejzal kartoteki .Wielki filozof,nawet nieposwiecil mi w gabinecie 5minut.Niepolecam

Organizacja pracy Szanownego Pana Doktora nieszanująca czasu pacjenta. Brak uprzejmości - c’est la vie. I vice versa Panie Doktorze.

Pan Doktor Jerzy Olas Leczy Mnie od 26.04.2003r. na zaburzenia lękowe i depresyjne z cechami somatyzacyjnymi i jestem bardzo zadowolony z jego leczenia bardzo dobry psychiatra miły kulturalny sympatyczny dużo mi pomógł w życiu i w miarę szybko postawił mnie na nogi bardzo polecam tego pana psychiatrę bardzo kocha swoją prace uważam że ma talent do wykonywania tego zawodu

Lekarz, który ma naprawdę dużą wiedzę i proponuje bardzo skuteczną terapię! Kilku lekarzy nie potrafiło mi pomóc, a on szybko rozwiązał problem, polecam!!

Szczerze odradzam wizytę. Leczenie jest nieskuteczne i bardzo drogie. Umiejętności zawodowe poniżej krytyki, a wizyta prywatna droższa niż u niejednego prof. w Poznaniu (kilkaset zł!!!). Szkoda, że wcześniej nie czytałem zamieszczonych tu komentarzy, bo od razu widać ogromną rozbieżność opinii. Jak ktoś już tu zauważył, te pozytywne sam sobie pisze, albo ktoś mu pomaga. No i ta ilość polubień negatywnych komentarzy tylko potwierdza moje spostrzeżenia. Tragedia.

Tragedia.

Wspaniały lekarz, który potrafi pomóc nawet w sytuacjach pozornie bez wyjścia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentom.