lekarz Jolanta Ozuch

Bardzo fajne podejście do pacjenta. Umawiłąm się na godzinę i weszłam o czasie do gabinetu. Wszystko ok. Polecam

Byłam u dr Ozuch pierwszy raz. moje odczucia, odnośnie tej lekarki sa bardzo pozytywne. Profesjonalizm, dobre ceny, bezproblemowość i fachowość.... Nic tylko polecać!

Pani doktora jest profesjonalna, sprzęt również jest profesjonalny, wszystkie badania wykonywane są na miejscu. gorąco polecam!!

Zgadzam się. Sympatyczna kobieta, jest u niej bardzo miło. Osobiście pierwszy raz miałam z nią styczność i na pewno za rok do niej wrócę na takie samo badanie. Pozdrawiam Panią doktor Jolę Ozuch. :)

Jeśli chodzi o Panią Jolantę Ozuch NIGDY nie miałam najmniejszego powodu do niezadowolenia. Uprzejma podczas badania usg,uśmiechnięta,sympatyczna,emanuje pozytywną energią. SZCZERZE POLECAM. Korzystam raz na rok również z mammografii.

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I