lek. med. Justyna Ciupińskalek. med. Justyna Ciupińska - zdjęcie profilowe

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Lekarz medycyny Justyna Ciupińska – lekarz specjalista chorób zakaźnych i hepatologii. Od 13 lat pracuje w Oddziale Obserwacyjno- Zakaźnym i Chorób Wątroby w Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pracuje również w przyszpitalnej Poradni Chorób Zakaźnych oraz zajmuje się prowadzeniem programów lekowych dotyczących leczenia przewlekłych zapaleń wątroby typu B i C.

W 2002 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi .

Pani doktor jest bardzo profesjonalnym specjalistą i przemiłą ,ciepłą osobą.Wszystko dokładnie i szczegółowo tłumaczy.Bardzo polecam i dziękuję za pomoc.Izabela Kotlicka

Wspaniały lekarz.Trafna i szybka diagnoza.Pani doktor dokładnie przeprowadza wywiad ,zaleca potrzebne badania.Polecam wszystkim z problemami z wątrobą.Naprawdę warto.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.W przystępny i dokładny sposób Pani doktor wytłumaczyła mi dalsze zalecenia .Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą a do tego kompetentną i rzetelną.Polecam

Wspaniały lekarz i człowiek.Kompetentna osoba.Posiada bardzo dużą wiedzę.Jest wnikliwa i potrafi tłumaczyć.

Profesjonalna i rzetelna , godna polecenia lekarka . Diagnoza szybka i trafna . Rewelacyjnie dobrane leki . Polecam serdecznie .

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Łódź"?

dr

Łódź

dr
Eliza Dalecka

Choroby zakaźne
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź