dr n. med. Katarzyna Kuczma-Urbanek

3,2
3,4
3,7
3,3

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Pełna empatii, zawsze dyspozycyjna. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Zawsze trafna diagnoza. Dzieci ją uwielbiają, bo "Ciocia Kasia" sprawia, że czują się lepiej :) Cena nie gra roli jeśli chodzi o zdrowie dziecka.

O każdej porze mogę liczyć na Panią doktor. Ciekawe który doktor odbierze w święta.. Zawsze wytłumaczy, wyjaśni jest bardzo mądra i ludzka. W szpitalu super podejście mimo tylu obowiązków i pacjentów. Nie ma lepszego pediatry w tym mieście.

NIE POLECAM.LICZY się tylko kasa (150 zł za 5 minut wizyty!).Jest za szybka,niedokładna,jakby roztrzepana przy badaniu dziecka.Takie ma luźne podejscie do małych pacjentów.NIE,nie nie.

Nie wiem kto się zachwyca są inni pediatrzy dobrzy jak poszłam na inną wizytę to szoku doznałam bo inna Pani Doktor oglądała węzły chłonne,brzuszek,gardło i uszy 45 minut w gabinecie u Cioci Kasi 5 ...

Ktoś napisał,ze wizyty za darmo to nie wiem komu bo ja na 4 za wszystkie płaciłam a nie wiem czy razem spędziłam ze 20minut w gabinecie brak słów..

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52