Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej: "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych".

Więcej mogą Państwo poczytać o doktorze Krzysztofie Szala na stronie internetowej jego nowo powstałej autorskiej klinice: SKJ CENTRUM MEDYCZNE

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Bardzo sympatyczny człowiek i przede wszystkim wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy, wszystko wytlumaczył. Serdecznie polecam!

Dr. Szala speaks English very well and took his time to explain every step of what he was doing. My situation was a bit difficult and he took his time to figure out the best solution for me and fixed my problem. I would highly recommend him.

wspaniały lekarz! pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który mało ze jest kompetentny,wytłumaczy na czym polega problem to jeszcze przypomina o wizycie (w ramach NFZ). Jest Pan wspaniały DOKTORZE!!!

Bardzo dobry lekarz. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, a co najważniejsze wyleczył. Polecam!

Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr
Maciej Charaziński