Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.

Widać że Pan doktor Maciej kieruje się dobrem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy.Gorąco polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent. Darek

Zdecydowanie najlepszy radiolog . super sprzęt, a do tego Pan Maciej ma profesjonalne podejście do pacjenta. Od kiedy tradiłem do niego nareszcie przestałem się bać lekarzy:) Polecam wszystkim.

Bardzo miła atmosfera , nie boli . Profesjonalny sprzęt w Centrum Medyczny Medix oraz bardzo wykształcony lekarz . gorąco polecam !!!

zdolny, niebywale sprawny manualnie, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam serdecznie dr Róg-Malinowskiego:)

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39