dr Małgorzata Ghanim

Ginekolog

Polecam panią doktor z całego serca. Posiada wiedzę i doświadczenie, a także wspaniałe podejście do pacjenta, które pozwalają pacjentkom czuć się bezpiecznie.

Chodzę do pani dr Ghanim już kilka lat, to najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam. Jest bardzo skrupulatna, dokładna, kulturalna i doświadczona. Ma ogromną wiedzę. Pacjent czuje się bezpiecznie pod taką opieką. Polecam wszystkim, i w ciąży i ginekologicznie zapewnie pacjentkom wspaniałą opiekę.

Jest to wspaniały lekarz godny zaufania,troskliwa ,wszystko wytłumaczy ,zna się na pracy ,którą wspaniale wykonuje jako lekarz polecam wszyskim kobietą ,które mają różne problemy związane z ginekologią

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem
polecić każdemu..Pani doktor prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w
pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego
synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

Super lekarz! Miła, kontaktowa, taktowna, normalnie rozmawia z pacjentką i SŁUCHA, kompleksowo podchodzi do problemu, robi wszystkie potrzebne badania, przejmuje się pacjentką, nie robi nic na "a co mi tam" tylko bardzo się przykłada. To lekarz z powołania. Ma identyczne podejście do pacjentki prywatnie i publicznie. Jedyna lekarka godna polecenia w tym zapyziałym Radomiu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

26-670 Pionki
Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
NZOZ MILLENIUM