lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Byłam u tej Pani zrobić badanie połówkowe. Wszystko mi pięknie pokazała, opisała ale nie dostałam żadnego zdjęcia 3D ani nagrania. Cena spora ALE nie żałuje, dowiedziałam się tego czego nijak nie mogłam się dowiedzieć od swojej obecnej gin. Pani Pytko bardzo miła, sympatyczna, ładny gabinet. Fajnie, szkoda tylko że prywatnie.

Nie polecam. Poszlam razem z kolezanka(20 lat) w celu zwyklej kontroli i okazalo sie ze obie mamy nadzerki. Oczywiscie zabieg za 300 zl... Ja dla swietego spokoju zdecydowalam sie na zabieg, teraz zaluje,bo wiem,ze nigdy nie mialam nadzerki. Kolezanka byla madrzejsza, poszla do innego ginekologa, ktory stwierdzyl,ze zaden zabieg nie byl potrzebny. Nic dziwnego,ze Pani doktor ma taki ladny gabinet.. $$

jestem rozczarowana...Pierwsza wizyta u dr Pytko była dla mnie zaskoczeniem. Profesjonalizm, mila kobieta itp.gabinet naprawdę o wysokim standardzie. Jestem bardzo delikatna, ale badanie mnie nie bolało. Również miłym zaskoczeniem było badanie piersi. Jednak patrząc z perspektywy czasu takie bajery to nie wszystko.. wyuczone zwroty, gesty. Jestem studentka uniwersytetu medycznego i bardzo chciałam dowiedzieć się podstawowych rzeczy o mojej dolegliwości. Jednak szczerze powiem,że nie uzyskałam odpowiedzi, która by mnie zadowoliła. Takie informacje mogłam zdobyć przeglądając internet.. Nie potrafiła wręcz odpowiedzieć na moje pytania niektóre . ciągle używała komputera aż poprosiłam,żeby mnie wysłuchała. Niestety wracałam parę razy do tej dr i mam wrażenie, że tylko chciała ściągnąć kasę. Kontakt z nią też był coraz gorszy bo w ogóle nie słuchała mnie. ciągle patrzyła w ten komputer, badania też bolały. i jest coraz drożej. po prostu. patrzę okiem przyszłego pracownika służby zdrowia i chodzi tutaj po prostu o wyciągniecie pieniędzy od pacjenta, który zaufa lekarzowi licząc, że zostanie wyleczony. raczej bym bardziej przyjrzała się tutaj skuteczności leczenia, niż tylko bazowaniu na miłej atmosferze.( która też jest ważna, ale choroby nie wyleczy)

Dziś byłam na USG i tej wspaniałej Pani;) Polecam ją każdemu;) wszystko wyjaśnia, daje śliczne zdjęcia a nie jakieś pierwsze lepsze ;) PO PROSTU WSPANIAŁA KOBIETA. Żałuje jednej rzeczy:( że to nie jest moja Pani prowadząca ciążę,bo chodzę na NFZ i nie zawsze mam pieniądze na prywatnego lekarza.Ale jak tylko będę mogla będę do niej chodziła na USG:)))

Pani Małgorzata to lekarz godny zaufania w 100%. Prowadzi moją ciążę i jestem z niej ogromnie zadowolona. Polecam wszystkim Paniom :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

dolmed

15-267 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok