dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

No bajka!!! Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach można trafić na TAKIEGO LEKARZA. Wszystkie zamieszczone pozytywne opinie są prawdziwe i można je tylko powtarzać.

Zdecydowanie polecam. Usmiechnięta, przemiła kobieta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ogólnie super babka.

Rzadko dzisiaj spotykane połączenie rzetelnego badania z wiedzą i z olbrzymią empatią. Niestety odkryła u mnie raka, ale 2 badania USG robione 3 I 6 tygodni wczesniej i mammografia 1 miesiac wczesniej nic nie wykazaly. Guz byl tak duzy ze usunieto mi cala piers. Polecila mi wspanialych lekarzy w MSW, wszystko odbylo sie w krotkim czasie. Wspanialy lekarz z cudownym podejsciem do pacjenta. Polecam . I caly oddzial Onkologii w Szpitalu MSW

Byłam u Pani dr Widawskiej na USG piersi. Pani doktor okazała się być bardzo miłą osobą i rzetelnym fachowcem. Podczas badania wszystko mi tłumaczyła i pokazywała na monitorze. Zazwyczaj podczas wizyt lekarskich brakuje ludzkiego podejścia lekarzy do pacjentów, chorzy traktowani są przedmiotowo, taśmowo. Pani doktor zaś, wykazuje duży poziom empatii, uważam iż do pacjenta podchodzi indywidualnie. Podczas wizyty czułam się komfortowo i bezpiecznie, uzyskałam wyczerpującą informację na temat stanu mojego zdrowia, nie została naruszona moja granica intymności (co jest dla mnie wyjątkowo ważne, gdyż jestem bardzo wstydliwa i nie lubię epatować nagością). Wizytę oceniam na 5+

Wciąż poszukujesz "USG Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88