dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Korzystałam z usług Pani doktor wielokrotnie i nigdy nie skorzystam z innego lekarza w zakresie badania USG. Pani doktor jest dla mnie wyrocznią. Kilkukrotnie diagnozowała moich bliskich i zawsze była to diagnoza 100% trafna, czego nie da się powiedzieć o innych. Przy tym wszystkim: uprzejma, wykonuje badanie spokojnie, bez pośpiechu i tłumacząc jego wynik. Nie znam lepszego lekarza. Gorąco polecam wszystkim zagubionym i sfrustrowanym korzystaniem z usług medycznych. Przywraca wiarę w to, że jeszcze są lekarze, którzy na studiach nie marnowali czasu.

Dzisiaj miałam kolejną wizytę u dr Widawskiej i po raz kolejny pełen profesjonalizm. Pani dr podczas badania dokładnie wszystko mi pokazała, wytłumaczyła, dała wspaniałe rady. Dodam, ze dzięki dr dowiedziałam się kilka lat temu o chorobie Hashimoto gdyż zawsze bada "przy okazji" tarczyce. Jestem za to Pani dr bardzo wdzięczna, bo dzięki tej diagnozie natychmiast włączyłam leczenie :) Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, polecam wszystkim Pania dr Małgorzatę Widawską :)

Do p. Dr trafiłam z polecenia wielu osób i niestety bardzo się rozczarowałam. - całość mojej wizyty trwała może 8 min ( słyszałam , że badanie jest długie i dokładne) - wskazane przeze mnie miejsce zmiany niepokojącej zostało dotknięte głowicą - po bad usłyszałam , że „ no tak kolejna pacjentka szukająca sobie problemu” ( inny lek do którego poszłam upewnić się „że szukam sobie problemu”niestety nie podzielił opini p.dr. Czeka mnie operacja) - mężczyzna , który był przede mną na bad wyszedł trzaskając drzwiami , wiec pragnę wierzyć , ...

Do p. Dr trafiłam z polecenia wielu osób i niestety bardzo się rozczarowałam.
- wskazane przeze mnie miejsce zmiany niepokojącej zostało dotknięte głowicą
- mężczyzna , który był przede mną na bad wyszedł trzaskając drzwiami , wiec pragnę wierzyć , że p.dr miała zły dzień a nie zaczęła podchodzić rutynowo, bo to byłoby zaprzeczeniem wielu dobrych opini , których o niej słyszałam.

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

Byłam u Pani dr Widawskiej na USG piersi. Pani doktor okazała się być bardzo miłą osobą i rzetelnym fachowcem. Podczas badania wszystko mi tłumaczyła i pokazywała na monitorze. Zazwyczaj podczas wizyt lekarskich brakuje ludzkiego podejścia lekarzy do pacjentów, chorzy traktowani są przedmiotowo, taśmowo. Pani doktor zaś, wykazuje duży poziom empatii, uważam iż do pacjenta podchodzi indywidualnie. Podczas wizyty czułam się komfortowo i bezpiecznie, uzyskałam wyczerpującą informację na temat stanu mojego zdrowia, nie została naruszona moja granica intymności (co jest dla mnie wyjątkowo ważne, gdyż jestem bardzo wstydliwa i nie lubię epatować nagością). Wizytę oceniam na 5+

No bajka!!! Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach można trafić na TAKIEGO LEKARZA. Wszystkie zamieszczone pozytywne opinie są prawdziwe i można je tylko powtarzać.

Rzadko dzisiaj spotykane połączenie rzetelnego badania z wiedzą i z olbrzymią empatią. Niestety odkryła u mnie raka, ale 2 badania USG robione 3 I 6 tygodni wczesniej i mammografia 1 miesiac wczesniej nic nie wykazaly. Guz byl tak duzy ze usunieto mi cala piers. Polecila mi wspanialych lekarzy w MSW, wszystko odbylo sie w krotkim czasie. Wspanialy lekarz z cudownym podejsciem do pacjenta. Polecam . I caly oddzial Onkologii w Szpitalu MSW

Zdecydowanie polecam. Usmiechnięta, przemiła kobieta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ogólnie super babka.

Mało jest już mnie w stanie zaskoczyć, a profesjonalizm, podejście do pacjenta, wiedza i zdolności Pani doktor mnie zaskoczyły. Miałam biopsję VAB, przy której jednocześnie udało się usunąć guzek. Samej choroby nie polecam;-), ale jeśli już się przydarzy to rewelacyjnie, że są tacy lekarze jak dr Widawska.

Świetna specjalistka chorób wewętrznych, w dziedzinie ultrasonografii posiada certyfikat PTU. Zawsze uśmiechnięta i bardzo przyjażnie nastawiona do każdego pacjenta. Oprócz opinii na temat choroby i jej leczenia, zawsze pacjentowi poświeci na tyle czasu, aby mu pomóc i doradzić jak postępować dalej nie tylko jako lekarz, ale jak przyjaciel co jest niesłychanie przydatne w jej fachu. Uwaga ! jako mój lekarz od kilkunastu już lat, kilkakrotnie postawiła diagnozę, dzięki której uratowała mnie od przykrych życiowych konsekwencji, naprawiając błędne decyzje innych lekarzy. Bardzo gorąco ją polecam ! wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk

wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk