dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Rzadko dzisiaj spotykane połączenie rzetelnego badania z wiedzą i z olbrzymią empatią. Niestety odkryła u mnie raka, ale 2 badania USG robione 3 I 6 tygodni wczesniej i mammografia 1 miesiac wczesniej nic nie wykazaly. Guz byl tak duzy ze usunieto mi cala piers. Polecila mi wspanialych lekarzy w MSW, wszystko odbylo sie w krotkim czasie. Wspanialy lekarz z cudownym podejsciem do pacjenta. Polecam . I caly oddzial Onkologii w Szpitalu MSW

Byłam u Pani dr Widawskiej na USG piersi. Pani doktor okazała się być bardzo miłą osobą i rzetelnym fachowcem. Podczas badania wszystko mi tłumaczyła i pokazywała na monitorze. Zazwyczaj podczas wizyt lekarskich brakuje ludzkiego podejścia lekarzy do pacjentów, chorzy traktowani są przedmiotowo, taśmowo. Pani doktor zaś, wykazuje duży poziom empatii, uważam iż do pacjenta podchodzi indywidualnie. Podczas wizyty czułam się komfortowo i bezpiecznie, uzyskałam wyczerpującą informację na temat stanu mojego zdrowia, nie została naruszona moja granica intymności (co jest dla mnie wyjątkowo ważne, gdyż jestem bardzo wstydliwa i nie lubię epatować nagością). Wizytę oceniam na 5+

Lekarz b.kompetentny, sympatyczny, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Wszystkim bardzo polecam!

Mało jest już mnie w stanie zaskoczyć, a profesjonalizm, podejście do pacjenta, wiedza i zdolności Pani doktor mnie zaskoczyły. Miałam biopsję VAB, przy której jednocześnie udało się usunąć guzek. Samej choroby nie polecam;-), ale jeśli już się przydarzy to rewelacyjnie, że są tacy lekarze jak dr Widawska.

Pani doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie!!! Kompetentna, świadoma sowjej wiedzy, służąca wyczerpującą pomoc i informacją podczas badania!!!! Byłam na USG piersi i wiem, że trafiłam pod dobre skrzydła!!!! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!!

Również zgadzam się z opiniami poprzednich pacjentów, wspaniała, sympatyczna, miła oosoba, ale przede wszystkim specjalista w dziedzinie usg! Polecam

Bardzo komunikatywna osoba, o dużej wrażliwości. Na bieżąco przekazuje informacje o wynikach badania.Posiada dużą wiedzę w rzadkich /jak w moim przypadku/ chorobach. Gorąco polecam. Stefan Czarnecki.

Przyłączam się do wcześniejszych opinii. Bardzo miła ikompetentna P.dr. Robiłam usg tarczycy,dokładne badanie a następnie odpowiedzi na wszystkie moje pytania .Gorąco polecam

Przyłączam się do wcześniejszych opinii.
Bardzo miła ikompetentna P.dr.

Bardzo dobry diagnosta. Cała moja rodzina, od lat, bada się u p. Doktor, która zawsze stawia trwfną diagnozę, potwierdzającą się w innych badaniach.

Pełna profesjonalizmu,kompetentna, cierpliwa, z ogromną wiedzą radiologiczną i nie tylko. Pokazała mi obraz ultrasonograficzny w tak czytelny sposób, że nie mam wątpliwości co dolega mojej mamie. Polecam Panią Doktor każdemu, kto chce profesjonalnego badania.