lekarz Marcin Maciejewski

Ginekolog

Dr Maciejewski naprawdę jest lekarzem z powołania. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Jest lekarzem godnym polecenia. Jest bardzo uprzejmy i miły.

Jest rewelacyjnym lekarzem! Poszłam z polecenia siostry i tak zostałam. Nie zamieniłabym pana Macieja na żadnego innego. Polecił mi swojego przyjaciela w Poznaniu który się równie dobrze mną zajął w klinice podczas starań o potomstwo ;) polecam z całego serca !!!

Lekarz godny polecenia, cierpliwy i sumienny w wykonywaniu swojego zawodu. Polecam choć jak wiadomo ciężko się dostać do Pana doktora a to o czymś świadczy.

Rzeczywiście, ciężko dostać się do dr Maciejewskiego, ale po pierwszej wizycie następne nie są żadnym problemem, a dodam, że mój czas też jest ograniczony i pan doktor się do mnie potrafi dostosować. Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi ...

Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi leki, które świetnie zadziałały.
Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie płaciłam aż tak dużo ile się spodziewałam. Śmiało mogę go polecić innym pacjentkom

Specjalista Marcin Maciejewski jest lekarzem godnym polecenia! Chodzę do p.Maciejewskiego już kilka lat, miałam skłonność do różnych infekcji i za każdym razem świetnie sobie z nimi radziliśmy :) Teraz prowadzi moją ciążę, ma bardzo fachowe podejście, razem z mężem jesteśmy spokojni o rozwój naszego maleństwa. Poświęca dostatecznie dużo czasu, jest rzeczowy i zawsze podchodzi z uśmiechem - nie ważne czy przyjmuje o 15 czy o 23, a też tak się zdarza - lekarz bardzo oddany i z powołania!
Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno
Ostrów Wielkopolski