lekarz Marcin Maciejewski

Ginekolog

Pan dr Marcin Maciejewski to doskonały specjalista. Mój przypadek nie jest łatwy, wielu ginekologów odmówiło mi pomocy a dr Maciejewski nigdy! Zawsze mogłam do niego zadzwonić, jeżeli nie mógł odebrać to oddzwaniał. Po poważnym zabiegu w Poznaniu na Polnej dr sam do mnie dzwonił pytając o moje samopoczucie a było to 1.11 (święto). Jestem zadowolona z każdej wizyty u dr, odpowiada wyczerpującą na wszystkie pytania, jest empatyczny, zawsze uśmiechnięty, bardzo spokojny a jednocześnie nie obiecuje rzeczy niemożliwych. Pan dr Marcin Maciejewski to lekarz o złotym sercu, którego polecam 100% wszystkim pacjentkom. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia

Najwspanialszy lekarz na świecie, pełen empatii, dobroci i wyrozumiałości. Zawsze pomocny, uprzejmy. Z przyjemnym nastawieniem chodzi się do Doktora Maciejewskiego dzięki jego wspaniałemu podejściu. Gdy coś wypadnie i nie będzie się w stanie dotrzeć na wizytę, bez problemu uda się znaleźć inny, nieodległy termin. Nie zamieniłabym Pana Doktora na żadnego innego :)

Rzeczywiście, ciężko dostać się do dr Maciejewskiego, ale po pierwszej wizycie następne nie są żadnym problemem, a dodam, że mój czas też jest ograniczony i pan doktor się do mnie potrafi dostosować. Podczas wizyt wszystko fajnie wyjaśnia językiem zrozumiałym dla niezorientowanych w temacie. Przypisał mi leki, które świetnie zadziałały. Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie ...

Był miły i uprzejmy. Kiedy moja wizyta była troszkę opóźniona, przeprosił. Jest niesamowicie delikatny, nie robi nic na siłę. W jego gabinecie można się poczuć na prawdę okay. Moja pierwsza wizyta trwała długo, ok godziny, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, nie płaciłam aż tak dużo ile się spodziewałam. Śmiało mogę go polecić innym pacjentkom

Witam wszystkie Panie:-) Dr Maciejewski to najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.Kompetentny,miły,ma świetne podejście do pcjentki,skrupulatny w tym co robi,wszystkiego stara sie dopatrzeć i dopilnować jak najlepiej....poprostu jest najlepszy i taka jest szczera prawda!Dzięki niemu mogę teraz tulić w ramionach moją córeczkę!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego!Owszem ma dużo pacjentek i z tego co wiem nie bierze już nowych i na wizytę trzeba troszkę poczekać ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym,że każdej stara się poświęcić tyle czasu ile potrzebuje i że poprostu jest świetnym fachowcem.Jeśli chodzi o kasę to nie jest pazerą bo już wiele razy Pan Doktor nie wziął odemnie za wizytę ani grosza no i jak słychać nie bierze na hama wszystkich pacjentek byle tylko kasa szła dla niego liczy się zdrowie pacjentki nie pieniądze!Naprawdę polecam Pana Doktora wszystkim Panią,to świetny specjalista!!!POLECAM i dziękuję Panie doktorze :-)

Specjalista Marcin Maciejewski jest lekarzem godnym polecenia! Chodzę do p.Maciejewskiego już kilka lat, miałam skłonność do różnych infekcji i za każdym razem świetnie sobie z nimi radziliśmy :) Teraz prowadzi moją ciążę, ma bardzo fachowe podejście, razem z mężem jesteśmy spokojni o rozwój naszego maleństwa. Poświęca dostatecznie dużo czasu, jest rzeczowy i zawsze podchodzi z uśmiechem - nie ważne czy przyjmuje o 15 czy o 23, a też tak się zdarza - lekarz bardzo oddany i z powołania! Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

Dla niego zdecydowanie priorytetem jest dobro pacjentki niż pieniądze.

Dr Maciejewski naprawdę jest lekarzem z powołania. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Jest lekarzem godnym polecenia. Jest bardzo uprzejmy i miły.

Witam serdecznie nie wiem od czego tu zacząć powiem w prost Dr Maciejewski to nie tylko wysmienity lekarz ale to człowiek który za swoim pacjentem pójdzie w ogień,tak tez było se mną gdyby nie on nie wiem czy mogła bym sie cieszyć teraz z mojego syna to dzieki niemu urodziłam dziecko bez kompilacji i bez tragedi pare lat temu stwierdzono u mnie torbiela w głowie i pomimo tego ze miałam stwierdzenie on neurologa ze powinnam mieć cięcie cesarskie bo przy normalnym porodzie mogła bym nie przeżyć gdyby on peknal. Miałam ustalony termin cięcia z doktorem termin porodu już nadszedł ale kiedy pojawilam sie w szpitalu to ordynator ginekologi i jego pazerni przydupasy zaczęli zwlekać i powiedzieli ze mój torbiel to nie choroba i robili wszystko abym rodziła normalnie ale doktor Maciejewski nie pozwolił na to i zrobił wszystko abym miała ciebie i nie zaplacilam ani grosza mu zrobił to z własnej dobrej inicjatywy nie wiem jak mogę mu dziękować i nigdy nie zapomnę mu tego co dla mnie zrobił dzieki niemu mogę sie cieszyć swoim największym skarbem Dziękuje panie doktorze z całego serca

Jest rewelacyjnym lekarzem! Poszłam z polecenia siostry i tak zostałam. Nie zamieniłabym pana Macieja na żadnego innego. Polecił mi swojego przyjaciela w Poznaniu który się równie dobrze mną zajął w klinice podczas starań o potomstwo ;) polecam z całego serca !!!

Lekarz godny polecenia, cierpliwy i sumienny w wykonywaniu swojego zawodu. Polecam choć jak wiadomo ciężko się dostać do Pana doktora a to o czymś świadczy.

Profesjonalista, jakich w Polsce mało, oddany swojej pracy. Fakt, na wizytę trzeba dość długo czekać, przez to, że w wyjątkowych przypadkach przyjmuje "między" pacjentkami już zapisanymi - stąd opóźnienia. Poza tym, jak już się jest w gabinecie, to on sam się nie spieszy. Wszystko - ze spokojem. Z cierpliwością wysłuchuje pytań i stara się rzetelnie na nie odpowiadać. Tłumaczy sposoby leczenia, właściwości leków, wyjaśnia zawiłe pojęcia medyczne - choroby i ich przyczyny itd. Polecam!