lekarz Marcin Maciejewski

przemiły lekarz! Bardzo pozytywnie oceniam wizytę lekarz uprzejmy delikatny bardzo dokładnie tłumaczy,najlepszy lekarz jakiego spotkalam, byl ze mna przy porodzie . KAZDEWMU GO POLECAM.... agnieszka

agnieszka

Dziewczyny nie polecam tego lekarza , mam złe doświadczenie , po porodzie pan doktor miał wielki problem żeby przyjść mnie zszyć , , czekałam za nim 40 min i tak sobie leżałam na tym łożku nie miłe uczucie nie życze żadnej żeby tak miała ,,, Pan doktor Maciejewski tak mnie mocno zszył ,, ból niesamowity dotego przez to czekanie wdała mi sie infekcja . Powiem tak za pieniadze to pan doktor jest dobry ale na kase chorych to traktoje ludzi okropnie . nieeeeeeeeeeeeeee polecammmmmmmm

lekarz owszem sympatyczny mam wrażenie że kobiety raczej oceniają jego charakter a u lekarza najważniejsze są kompetencje chyba jest troche przereklamowany

NIE ZAPISUJE NOWYCH PACJENTEK NA WIZYTY NAWET PRYWATNE /KILKA PRÓB I ZAWSZE MA DUŻO PACJENTEK/. lECZ BARDZO MIŁY /PATOLOGIA CIĄZY - SZPITAL/.

Przemiły lekarz! Bardzo pozytywnie oceniam wizytę lekarz uprzejmy delikatny bardzo dokładnie tłumaczy zadane pytania zero skrępowania gorąco polecam!!!!

niesamowicie uprzejmy lekarz,polecam kzdej Pani! mialam do czynienia juz z nie jednym ginekologiem i uwierzcie mi doktor maciejewski jest najlepszy pod kazdym wzgledem....szkoda tylko ze nie jest kobieta ...bo to zawsze latwiej

JEDNYM SŁOWEM LEKARZ Z POWOŁANIA..NIGDY BYM NIE ZAMIENIŁA NA KOGOŚ INNEGO PROWADZI CAŁA MOJĄ CIAŻE JUZ ZA KILKA DNI RODZE I JESTEM Z NIM W KONTAKCIE.CHODZIŁAM DO TYLU LEKARZY I ŻADEN Z NICH W 1 % NIE DORÓWNUJE JEMU I JEGO PODEJSCIU DO PACJENTKI.NAWET RAZ ODE MNIE NIE WZIAL ZA WIZYTE PO PROSTU KOMEDIA ZE TACY LEKARZE JESZCZE ISTNIEJĄ.

Dr. Maciejewski jest świetnym lekarzem,prowadził moją ciąże i jestem bardzo,bardzo zadowolona,jedyny malutki mankamencik to,to że,ma DUŻO pacjentek naszczęście mi się udało!!!NAPRAWDĘ POLECAM!!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Polecam wszystkim !!

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Polecam wszystkim !!

Czytam i czytam opinie o tym lekarzu i jestem w szoku. Mam o nim naprawdę dobre zdanie i chciałabym się do niego wybrać. Mam tylko małe pytanie. Czy doktor Maciejewski przyjmuje młode, niepełnoletnie pacjentki ?