lekarz Marcin Maciejewski

Świetny lekarz widziałam go w szpitalu jak dbał o pacjentki chciałabym się do niego zapisać ale nie wiem kiedy przyjmuje. Może ktoś by mi napisał kiedy przyjmuje??

Polecam lekarza zdecydowanie, solidny i godny zaufania. Jestem z dala od Ostrowa, ale warto dojechać, umawiając sie na wizytę. Mariola:)

Mariola:)

wszystko ładnie pięknie, szkoda tylko, że nie ma miejsc nawet na prywatne wizyty... mówi, że ma zbyt dużo pacjentek. jak już jest jakiś lekarz godny polecenia to nawet nie da rady się zapisać :/

jak już jest jakiś lekarz godny polecenia to nawet nie da rady się zapisać :/

jeden z najlepszych lekarzy w ostrowie zdecydowanie polecam

jeden z najlepszych lekarzy w ostrowie zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim kobietom .

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim kobietom .

bardzo polecam tego lekarza !polecila mi go kolezanka i uwazam ze jest najwspanialszym lekarzem a zarazem czlowiekiem ,wyleczyl mnie z paru problemow z ktorymi borykalam sie jakis czas i inni lekarze nie potrafili mi pomoc a tu wystarczyla jedna wizyta i problem znikl,prowadzil moja ciaze byl tez przy porodzie ,zawsze mozna na niego liczyc o kazdej porze dnia i nocy !bardzo duzo by mozna na jego temat pisac same superlatywy !ma indywidualne podejscie dla kazdej pacjetki bardzo pamietliwy...brak tu skali ocen na jaka by zasugiwal ...jest to wspaniale ze jest taki czlowiek ze mozna onim tak bardzo dobrze mowic, inni lekarze powinni brac z niego przyklad !pelen szacunek dla niego ...POLECAM...

Bradzo dobry ginekolog,polecam wszytstkim:)

Bradzo dobry ginekolog,polecam wszytstkim:)

Pan doktor Maciejewski jest najlepszym lekarzem ginekologiem.

Pan doktor Maciejewski jest najlepszym lekarzem ginekologiem.

Poprostu mnie oczarowal !!!! swietny fachowiec mimo mlodego wieku!!! JEST REWELACYJNY i tyle !!! polecam.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam, poleciłam go wielu moim koleżankom i znajomym i wszystkie są wręcz zauroczone nim i bardzo zadowolone z jego kompetencji a przede wszystkim indywidualnego podejscia dla każdej pacjentki... Nie bez powodu w szpitalu nazywają go "Leśna Góra" :) badanie wcale nie jest stresujące u takiego lekarza. Naprawdę polecam wszystkim z czystym sumieniem