lekarz Marcin Maciejewski

super lekarz!!! polecam go wszystkim kobietom!

super lekarz!!! polecam go wszystkim kobietom!

Myślałam,że tacy lekarze istnueją już tylkow filmach!ale się pomyliłam :) Pan doktor jest fantastyczny jest kolejnym lekarzem do ktorego trafilam i juz napewno go nie zmienie prowadzi moja ciaze i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona! bardzo przejmuje sie kazda pacjentka indywidualnie jest bardzo dokladny, mozna do niego zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy, zawsze oddzwania moglabym tu pisac i pisac o nim...poprostu POLECAM 1000%

DR.MACIEJEWSKI JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM NA ŚWIECIE!!! CO TAM TYLKO W OSTROWIE -TO ZA MAŁO POWIEDZIANE-JA W CAŁEJ POLSCE NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA JAK ON. BRAKUJE MI SŁÓW ABY OPISAĆ JEGO PROFESJONALIZM, UPRZEJMOŚĆ I SZACUNEK DO PACJENTKI. POPROSTU JEST NIESAMOWITY W TYM CO ROBI. W 100% GODNY POLECENIA. JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA BO URATOWAŁ MI ŻYCIE. BARDZO GO DOCENIAM I POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE. POZDRAWIAM PANA DOKTORA.TAK TRZYMAĆ. JEST PAN WIELKI!!!

Wspaniały lekarz, godny polecenia.Nie ma fajniejszego i bardziej przyjaznego w Ostrowie Wlkp.Inni ,nawet starsi mogliby od Niego się uczyć-zwłaszcza szacunku i poprawnego odnoszenia się do pacjentek .Bardzo dobry specjalista.

Pan doktor Maciejewski to najfajniejszy lekarz ginekolog jakiego w życiu spotkałam!Byłam juz u wielu lekarzy ginekologów ze wzgledu na moje problemy zdrowotne ale nigdy nie spotkałam sie z taką fachowością, kompetencją a przy tym uprzejmością i zainteresowaniem pacjentką.Gorąco polecam to człowiek z sercem na dłoni!i serdecznie pozdrawiam Pana doktora!

Super lekarz,rozmawia się bez skrępowania, miły sympatyczny i dokładny,naprawdę polecam.czy może orientuje się ktoś czy Pan Maciejewski przyjmuje n kasę chorych??

Bardzo dobry lekarz, fachowiec w 100 %, uprzejmy, miły, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo Polecam!

Bardzo miły lekarz,poświęca pacjentce bardzo dużo czasu.Bardzo delikatny,wszystko dokładnie tłumaczy. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania. Jest bardzo dokładny,i kompetentny. Polecam

Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania.
Jest bardzo dokładny,i kompetentny.
Polecam

Był przy moim porodzie nie jestem jego pacjętką ale potraktował mnie lepiej niż mój lekarz prowadzący ciążę do którego chodziłam prywatnie

THE BEST OF!!!! REWELACYJNY ginekolog. Mam 33 lata, a przed nim nie spotkałam jeszcze takiego lekarza ginekologa w Ostrowie. Kompetentny, fachowiec, profesjonalista, ale przede wszystkim - ludzki, pacjentki traktuje PODMIOTOWO. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, za każdym razem musi mieć pewność, że niczego nie przeoczył. Wizyta u takiego lekarza to naprawdę przyjemność. Polecam wszystkim kobietom, choć jemy życzę mniejszej niż obecnie ilości pacjentek, by też miał trochę czasu dla swojej rodziny.