lekarz Marcin Maciejewski

Profesjonalny, sympatyczny, cierpliwy i bardzo empatyczny lekarz. Jestem lekarzem i mogę polecić go z czystym sumieniem wszystkim kobietom. A propos, polecam również poród na Oddziale Położniczym w Ostrowie Wlkp.

Naprawdę godny polecenia lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjentki, troska i duża wiedza.

to weterynarz nie poświęca czasu pacjentce tylko liczy na łapówkę

to weterynarz nie poświęca czasu pacjentce tylko liczy na łapówkę

Mam pytanie dziewczyny, czy możecie mi podać namiary doktora na kasę chorych? Jestem ciąży, chodziłam do lekarza w Kaliszu ale okazał się niemiłym rzeźnikiem. Widzę tu same pozytywne opinie i wydaje mi się ten lekarz godny zaufania.

Fachowiec w 100%, miły, kulturalny, potrafi rozmawiać z pacjentką, nawet najgorsze wiadomości przekazuje w sposób niezwykle wyważony, jestem zadowolona i polecam.

Pan dr Maciejewski prowadził moją ciążę.Jest bardzo dobrym lekarzem,konkretny,rzetelny a przede wszystkim ma super podejście do pacjentki.Oby tak dalej!!

to jedyny lekarz ginekolog w ostrowie, któremu można zaufać, wie co robi i czego się podejmuje.pełen profesjonalizm. pozdrawiam lekarza i mam nadzieję że pozostanie taki do końca.h

ja również dołanczam się do pozytywnych opini. Po pierwszej wizycie byłam w szoku, że jeszcze tacy lekarze są. Bardzo kompetentny, ma czas dla pacjentki i niczego nie robi z pośpiechem i mechanicznie. Można się do niego zwrócić z każdym pytaniem. Jest bardzo dokładny.

Dr Maciejewski to najprzyjemniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Jest bardzo empatyczny, troskliwy, ma w sobie wiele ciepła i zrozumienia dla pacjenta, czyli ma to "coś" czego większości lekarzom brakuje. Panie Marcinie, pozdrawiam Pana serdecznie i życzę Panu aby nigdy nie stał się Pan taki jak Pana koledzy.

Bardzo polecam wszystkim kobietom. Zetknęłam się z tym lekarzem w szpitalu podczas porodu. Bardzo kompetentny, miły, interesuje się zdrowiem pacjentek, udziela szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. Jestem bardzo zadowolona. rzadko spotyka się takich lekarzy