lekarz Marcin Maciejewski

Co tu dużo pisać - najlepszy z najlepszych.

Co tu dużo pisać - najlepszy z najlepszych.

Zdecydowanie polecam wszystkim paniom tego lekarza, to za jego sprawą moje dwa porody to naprawdę wspaniałe przeżycie. Każda wizyta w jego gabinecie to możliwość szczerej i otwartej rozmowy, jasne zrozumienie problemu. Jako lekarz ginekolog spełnił moje oczekiwania i wzbudził pełne zaufanie, szczerze polecam.

Kompetentny, przejmuje się każdą pacjentką. Gorąco polecam!

Kompetentny, przejmuje się każdą pacjentką. Gorąco polecam!

bardzo dobry lekarz polecam go każdej kobiecie

bardzo dobry lekarz polecam go każdej kobiecie

Najlepszy lekarz w Ostrowie.Wizyta u niego jest poprostu przyjemna.Dokładny,bardzo miły.Można go wszystko zapytać.Polecam go wszystkim panią.

Chodzilam do 2 lekarzy na kase chorych-Szczublewski Piotr(pomylka!-nie polecam)i Mostek(b.dobry lekarz,ale przeniosl gabinet do innego miasta).Za namowa kolezanki poszlam do doktora Maciejewskiego.Rewelacja!bardzo dobry lekarz,polecam!wszystko dokladnie omowi.Wizyta u niego to sama przyjemnosc!a wie ktos moze czy przyjmuje na kase?jak tak to gdzie?bo planuje ciaze,a to laczy sie z czestymi wizytami:)

dzis bylam na wizycie. bardzo dobry lekarz,bardzo dokładnie bada. odpowiada na kazde pytanie. kieruje na wszystkie potrzebne badania. polecam

Tego lekarza nie dopadła jeszcze rutyna i znieczulica, jak innych ostrowskich ginekologów.

Również jestem bardzooo zadowolona z dr Maciejewskiego! Zaczęłam do niego chodzić w wieku 18 lat, było to dla mnie trochę krempujące ale doktor okazał się naprawdę wporządku i bez skrępowania mogłam go zapytać o wszystko. Nie było również problemu z dobraniem i przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych. Dr Maciejewski robi szczegółowe badania i zawsze chce mieć pewność, że wszystko jest ok! Uważam, że nie wypuści pacjentki, jeżeli nie będzie czegoś pewien. Raz miałam taką sytuację, że poprosił żebym przyszla do niego prywatnie, bo nie był czegoś pewien (za słaby sprzęt na kasę ...

Dr Maciejewski robi szczegółowe badania i zawsze chce mieć pewność, że wszystko jest ok! Uważam, że nie wypuści pacjentki, jeżeli nie będzie czegoś pewien. Raz miałam taką sytuację, że poprosił żebym przyszla do niego prywatnie, bo nie był czegoś pewien (za słaby sprzęt na kasę chorych). Miałam problem z powiększonym jajnikiem i poszłam prywatnie. Naszczęście okazało się, że to nic groźnego. Dr Maciejewski nie wziął pieniędzy za tą wizytę prywatną. Byłam bardzo zaskoczona i zadowolona z takiego podejścia do "sprawy".
NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Polecam wszystki doktora Maciejewskiego.W Londynie urodzilam dziecko a nie urodzilam lozyska nastepnie zrobiono mi tutaj operacje która wykonano nie dokladnie. Po trzech miesiacach pojechalam do Polski ze wzgledu na zle samopoczucie i bole jakby miesiaczkowe oraz krwawienie itd pojawialm sie u doktora Maciejewskiego ktory odrazu poznal sie na problemie - lozysko bylo ciagle we mnie. Pan doktor praktycznie uratowal mi zycie gdyz zakarzenie moglo przyjsc w kazdej chwili.Naprawde to godny polecenia specjalista. Pozdrowiena z Londynu Agnieszka S