lekarz Marcin Maciejewski

I niech mi się nikt nie waży złego słowa o doktorze Marcinie powiedzieć! NO! A tak poważnie - jestem pacjentką od 5 lat, był przy moim porodzie i nadal jestem pod jego opieką. Pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt + cierpliwość. Zero cwaniactwa i cynizmu. Polecam.

Idealny lekarz świetnie poprowadził moja ciąże zawsze miły i w pełni kompetentny, zawsze wytłumaczył wszystko co chciałam wiedzieć, cierpliwy, dusza człowiek gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor nasza służba zdrowia była by idealna

Polecam:):)Jest super lekarzem nigdy bym go nie zmieniła na innego:):)

Polecam:):)Jest super lekarzem nigdy bym go nie zmieniła na innego:):)

Trudno o dobrą opinię na temat lekarza, który na "dzień dobry" nie zapisze pacjentki, ponieważ ma ich, jak to określił "za dużo", więc... Rozumiem, że jest rozchwytywanym doktorem, ale jeśli ktoś chce się zapisać, to powinien- nawet za pół roku. Tym bardziej, że w moim przypadku nie jest to aż tak pilna sprawa. Tak uważam. Pozdrawiam

Jest super tylko że na porade trzeba długo czekać ma multum pacjentek

Jest super tylko że na porade trzeba długo czekać ma multum pacjentek

Kompetentny, rzetelny, wnikliwy, cierpliwy, komunkatywny, uczciwy a do tego bardzo delikatny i niezwykle uprzejmy. Prowadząc ciążę nigdy nie pozostawiał pytań bez odpowiedzi, nie patrzył nerwowo w stronę drzwi czy na zegarek, z troską pochylał się nad każdą wynikającą kwestią, rozumiał chęć uczestniczenia mojego męża w wizytach (tzn. w tej części przeznaczonej "dla publiczności"), a co dla mnie najważniejsze - w pełni szanował moją intymność. Mimo dużej częstotliwości wizyt czułam się bardzo komfortowo. Jak dla mniej wzór lekarza godny naśladowania i polecenia!

Był moim lekarzem prowadzącym i niestety nie rozpoznal duzego dziecka, byl podczas porodu, ale nie dokonal naciecia krocza i mnie porozrywalo. Jesli nie ma sie problemow to lekarz jest ok, gorzej chyba jak ma cc zrobic.

Witam, Jak narazie byłam na pierwszej wizycie, która trwała 45min. Także mysle ze warto wydac te 80 zł i zostać naprawde zbadanym. Pan doktor oprócz rytynowych badań słucha , pyta i radzi. Bardzo polecam. Myśle, że warto poczekać czasami te 2-3 miesiące i pójść do takiego specialisty. Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

super lekarz nie byl moim prowadzoncym lekarzem przy ciąży ale wszpitalu przychodzil na wizyty super godny polecenia

Witam wszystkie Panie jestem coraz bardziej przekonana po przeczytaniu tych miłych opini co do wizyty do tego lekarza.jednak mam pytanko jak długo się czeka na wizytę prywatną???bo słyszałam że jeśli już uda się komuś zapisać to jest bardzo odległy termin.Pozdrawiam