dr Marcin Życzkowski

Urolog

3,6

Tytuły mnie nie przekonują dla mnie lekarz dramat nie sympatyczny podjął leczenie bez oględzin negujacy wiedzę innych lekarzy. Zero efektu jeśli chodzi o poprawe stanu zdrowia.

Totalna porażka! Leczył mojego tatę na prostatę, a okazało się, że ma raka pęcherza i przez to straciliśmy tyle czasu! Nie tłumaczy, jest nieuprzejmy, arogancki. Gdybyśmy nie uciekli od niego w porę to nie wiem jakby to się skończyło. Przestrzegam wszystkich- nie traccie czasu na tego "specjalistę", bo potem może być juz za późno!

Moja opinia o dr Zyczkowskim jest bardzo pozytywna.Jeśli ktoś był u urologa z 16-latkiem to wie jaką bariere wstydu musi on pokonać u lekarza.Dr Marcin(przedstawił się imieniem mojemu synowi) ominął wszelkie bariery zaraz na wstępie a potem było już tylko lepiej.Była operacja ale było zaufanie i spokój,bo wszystko mieliśmy dokładnie wyjaśnione.Syn polubił lekarza i jego sposób kontaktu z młodym pacjentem.

AM

Jestem zadowolona z leczenia u p.doktora Życzkowskiego.Jest konkretnym człowiekiem.Przedstawiłam swój problem a rozwiązaniem było wykonanie zabiegu i po problemie.Czuję się świetnie. Zastanawiam się tylko na jakiej podstawie ludzie zarzucają lekarzowi brak profesjonalizmu.Wydając taką opinię trzeba posiadać wiedzę w tej dziedzinie.Chyba że są specjalistami?

Zdecydowanie polecam, choć była to moja pierwsza wizyta. Lekarz w każdym calu! Uprzejmy, komunikatywny, kompetentny, rzeczowy. Po raz pierwszy a jestem pod kontrolą urologiczną już 8 lat otrzymałam pełną informację co do diagnozy jak i dalszego leczenia.

Wciąż poszukujesz "Urolog Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
Chorzów
poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
None