dr Marcin Życzkowski

Urolog

Śmiało mogę polecić nie tylko tego urologa, ale również w zasadzie cały Helimed, z którym miałam do czynienia i przy problemie urologicznym i też przy okazji badania kręgosłupa rezonansem magnetycznym. Pełen profesjonalizm, szczegółowe podejście do problemu, z jakim zwraca się pacjent oraz wspaniała diagnostyka to niektóre z zalet wyróżniających kadrę Helimedu. Do tego nowoczesny sprzęt, który umożliwia dokładne badanie. Szczerze życzę sobie, żeby służba zdrowia w Polsce wyglądała tak, jak tam.

Polecam z całego serca,mało jest dzisiaj lekarzy którym faktycznie zależy na pacjencie.Wdzięczna pacjentka

Dobry lekarz, konkretny i szybki. Fajnie że podjął się mojego leczenia :]

Dobry lekarz, konkretny i szybki. Fajnie że podjął się mojego leczenia :]

Doktor Życzkowski uratował mi życie pomimo że sprawa była bardzo poważna. Świetny specjalista! Dziękuję!!!

Do pana dr Życzkowskiego trafiłam z "publicznego" skierowania. i los mi sprzyjał, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Wizyta u pana doktora nie wywołuje stresu, wręcz przeciwnie, pan dr uspokaja uprzejmością i kompetencją. Mogę wyrażać się wyłącznie w superlatywach. Dziękuję panie doktorze. R.K.

Jak ktoś jest typem malkontenta Polaka, który z założenia neguje wszystko co związane z NFZ, służbą zdrowia zapewne zacznie od krytyki każdego lekarza, każdej wizyty, że to źle, że tamto rówież oraz że lekarz źle spojrzał i na 100% (bzdurne insynuacje) czeka na łapówkę - Opamietaj się narodzie!! Dr Życzkowski to przemiły, kompetentny lekarz! Nie ma ani jednej rzeczy do której mozna się było przyczepić! Wizytę miałem w prywatnym gabinecie w Helimedzie (Katowice-Ligota), gdzie przyjmuje nie dość, że profesjonalny na wskroś lekarz, kończąc na infrastrukturze, która odbiega dość mocno od ...

Dr Życzkowski to przemiły, kompetentny lekarz! Nie ma ani jednej rzeczy do której mozna się było przyczepić! Wizytę miałem w prywatnym gabinecie w Helimedzie (Katowice-Ligota), gdzie przyjmuje nie dość, że profesjonalny na wskroś lekarz, kończąc na infrastrukturze, która odbiega dość mocno od Polskich standardów!! Bomba!

wspaniały lekarz! uprzejmy, miły i bardzo uczynny! Polecam.

wspaniały lekarz! uprzejmy, miły i bardzo uczynny! Polecam.

Bardzo dobry Specjalista! I bardzo miły, uprzejmy i wesoły Człowiek! Jest to zarówno opinia moja, jako długoletniego pacjenta Pana Doktora, jak i wszystkich innych pacjentów, z którymi miałem możliwość na temat Pana Doktora rozmawiać. Z tego co się zorientowałem dr. Życzkowski zajmuje się prostatą (moje doświadczenia), kamieniami w nerkach, rakami, ale także leczeniem dzieci oraz problemów seksualnych i niepłodności. Wybitny fachowiec! Polecam!!!

Witam. Zdecydowanie mogę polecić Dr Życzkowskiego. Przez 4 lata staraliśmy się z żoną o dziecko, wysłał mnie na badania nasienia które nie napawały optymizmem. Zdiagnozował jednocześnie żylaki powrózka, nastawił optymistycznie do sprawy dał kilka innych dobrych rad, zoperował żylaki i w efekcie dzisiaj czekamy już na naszego dzidziusia.

moi rodzice pojechali do szpitala przed swietami poniewaz moj tato mial problemy z oddawaniem moczu, niestety na izbie przyjec trafili na życzkowskiego, zalozyl tacie cewnik po czym zniknal na 2 godziny i jak wrocil ( po intensywnym poszukiwaniu go przez przemile pielegniarki) a mojemy tacie nawet przez cewnik mocz nie odplywal stwierdzil ze on zalozyl cewnik dobrze i trudno.... nie bedsie go wyjmowal, a na placz mojej mamy i blaganie zeby pomogl dopisal na karcie informacyjnej ze pacjent i rodzina agresywni!! i to jest lekarz??? i wyszedl trzaskaja drzwiami..... nie wiem moze czekal na kase.....w kazdym razie nie odpuszcze takiego traktowania moich rodzicow!!!! pozaluje tego!!!!!