dr Marcin Życzkowski

Urolog

Jestem pacjentem dr. Życzkowskiego od... dobrych kilku lat. Wcześniej "przewinąłem się" przez ręce wielu śląskich (i nie tylko) urologów, lecz dopiero dr Życzkowski trafnie postawił diagnozę i sprawnie poprowadził leczenie, zarówno prostaty, jak i kamicy nerek i moczowodu. Wszystkie jego decyzje, także dotyczące zabiegów operacyjnych, które świetnie przeprowadził, były trafne. Przyznaję Panu Doktorowi same "piątki"! Chciałbym odnieść się jeszcze do negatywnych komentarzy, które możemy tu przeczytać o Doktorze. Zdecydowanie nie jest on człowiekiem "niegrzecznym, niemiłym", "wulgarnym" i "przekonanym o swojej nieomylności"; wręcz przeciwnie - to od niego usłyszałem, gdy narzekałem ...

Chciałbym odnieść się jeszcze do negatywnych komentarzy, które możemy tu przeczytać o Doktorze. Zdecydowanie nie jest on człowiekiem "niegrzecznym, niemiłym", "wulgarnym" i "przekonanym o swojej nieomylności"; wręcz przeciwnie - to od niego usłyszałem, gdy narzekałem na niekompetencję moich poprzednich urologów, że nikt nie jest nieomylny i każde leczenie może nieść ze sobą powikłania i niepowodzenia. Nigdy nikogo nie krytykował i nie podważał cudzych opini.
Jeśli Pan Doktor także czyta te komentarze i uważa, że są one nadużyciem w stosunku do Pana Osoby (np. 2 negatywne opinie w tym samym stylu z jednego dnia - przypadek???), proszę pamiętać, że może zgłosić Pan ten fakt organom ścigania, a one są zobowiązane do zidentyfikowania autora (co w praktyce jest bardzo proste). A następnie można sprawę o zniesławienie wnieść pod rozpatrzenie sądu. Wiem co piszę, gdyż z zawodu jestem prawnikiem...

Witam. Jestem pacjentem Dr.Życzkowskiego od 2 lat. Nie mogliśmy z żoną mieć dzieci. Chodziłem do kilku specjalistów i nic, dopiero on stwierdził u mnie żylaki powrózka nasiennego. Po badaniu nasienia okazało się że jest już bardzo źle. Jego reakcja była natychmiastowa. Miesiąc po badaniu w szpitalu w Zabrzu,osobiście zoperował mi żylaki. Dziś mamy już półtora- miesięcznego,pięknego syna o imieniu Marcinek. DZIĘKUJEMY. Super lekarz, godny polecenia.

Super lekarz, godny polecenia.

Czytamy tu różne komentarze na temat dr Życzkowskiego i jest to normalne. Ludzie, którym pomógł, wystawiają pochlebne opinie, ci, którzy nie znaleźli u Niego pomocy, przestrzegają przed Nim. Ja zawdzięczam dr Życzkowskiemu bardzo wiele. Pomimo badań, które wskazywały jednoznacznie, że należy usunąć nerkę mojemu synkowi, ponieważ nastąpiła jej afunkcja, On zadecydował o założeniu dziecku nefrostomii, za co ogromnie Mu dziękuję, bo nerka pracuje. Ogromny szacunek i polecam.

Zdecydowanie polecam!!! Nikt mi nie dawał nadziei i sam też nie myslałem że sie uda... Poszedłem do lekarza Życzkowskiego z bardzo złymi wynikami. Doktor zbadał mnie i zrobił usg i stwierdził żylaki jąder, mimo że miałem wcześniej robione usg i nikt ich nie wykrył. Wykonał operację laparoskopią, potem dał mi jeszcze leki. W ciągu roku wyniki się poprawiły bardzo. I dzisiaj jestem szczęsliwym tatą!!! Dziękuję! I polecam doktora-miły, sympatyczny, dobry lekarz!

bardzo dobry wyuczony lekarz polecam operowal mojemu symkowi wodonercze

bardzo dobry wyuczony lekarz polecam operowal mojemu symkowi wodonercze

a ja polecam;) poszedłem do tego Pana z bólem jąder, bo myślałem że jest to coś poważnego. Przebadał mnie i powiedział, że nie mam się o co martwić, ale dla pewności da mi jeszcze skierowanie na USG, żebym mógł spokojnie spać oraz antybiotyk. Była to moja pierwsza wizyta i moge powiedzieć, że lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie.

Stanowczo odradzam wizytę u Życzkowskiego. Jest to lekarz niekompetentny, stawiający nietrafione diagnozy, nie szanujący pacjenta. Mam nadzieję, że pisząc to przestrzegę kogoś przed tym pseudourologiem. Wizyty u niego zamiast podnieśc na duchu i dac nadzieję że będzie dobrze dołują człowieka. W czasie wizyt Życzkowski zachowuje się jakby był najmądrzejszym lekarzem na świecie, jest zadufany w sobie i cyniczny. Przekonany o swojej nieomylności popełnia same błędy w diagnozach, co potem potwierdzają badania. Mało tego krytykuje uznanych lekarzy i kolegów po fachu, podważa ich opinie. Można by dużo pisac, powiem jedno – STRZEŻCIE SIĘ ŻYCZKOWSKIEGO!!!

Odradzam tego lekarza. Ja przez niego przeżyłam najgorsze chwile swojego życia ponieważ postawił pochopną diagnozę, która mogła zmienić całe moje życie (nerka do usunięcia).Dopiero po specjalistycznych badaniach i konsultacji z innym lekarzem okazało się,że wszystko jest w porządku. Zachowanie pana życzkowskiego jest poniżej krytyki,sprawiał wrażenie jakby czerpał satysfakcję z tego że mógł mnie nastraszyć usunięciem nerki. Ponadto jest wulgarny.Zastanawiam się jak tacy ludzie mogą nosić tytłuł doktora!

Niegrzeczny, niemiły,, Mój ojciec wyszedł z gabinetu biały jak ściana,Na prócz skrytykowania jakimi niekompetentnymi lekarzami sa jego koledzy urolodzy nie powiedział nic co wniosłoby w leczenie

Przestrzegam wszystkich przed tym lekarzem. Ten "lekarz" pochopnie wystawił mi diagnozę nie robiąc żadnych dodatkowych badań, stwierdzających żylaki powrózka nasiennego i kierując mnie na operację do szpitala. Zaniepokojony tą diagnozą udałem się do innego lekarza który po wstępnym badaniu wykluczył żylaki i skierował mnie do chirurga naczyniowego w celu wykanania doplera USG jąder. Wynik był negatywny czyli żylaków nie stwierdzono. Muszę dodać iż o czterech lat jestem pod ścisłą kontrolą urologa o czym lekarz Życzkowski nie wiedział ponieważ wizyta u niego była na prośbę lekarza prowadzoącego moja żonę (ginekolog), celem konsultacji.