dr Marek Jastrzębski

Kardiolog

Miałam wykonaną ablację. Był to już drugi mój zabieg spowodowany napadowym migotaniem przesiąków. Jestem miesiąc po i jak na razie (odpukać) czuję się bardzo dobrze. Prof. Jastrzębski jest wielkim profesjonalistom wykonującym bardzo dokładnie swoją pracę, a przy tym bardzo ciepłym człowiekiem, któremu zależy na swoich pajetach. POLECAM

Jestem prawie rok po zabiegu ablacji. Dzięki profesorowi Markowi Jastrzębskiemu, który z powodzeniem przeprowadził ten zabieg, nie miałam od tej pory ani jednego ataku częstoskurczu nadkomorowego. Ablację miałam wykonaną w szpitalu w Rzeszowie. Budynek szpitala piękny, nowy, warunki bardzo dobre, a sam zabieg prawie bezbolesny . Na sali operacyjnej czułam, że jestem pod bardzo fachową i profesjonalna opieka. Po zabiegu leżałam w dużej, widnej sali pod opieką bardzo miłych pielęgniarek i pod nadzorem pana profesora Marka Jastrzębskiego. Moja rodzina, która przyjechała ze mną, także otrzymała wsparcie personelu szpitalnego. Żałuję, że tak długo się wahałam z podjęciem decyzji o ablacji.

Mam 40 lat. Urodziłem się z wadą WPW. Ponieważ niezbyt mi dokuczała toteż nie szukałem pomocy. Jednak przypadkowo pewien kardiolog poradził mi abym prewencyjnie naprawił swe serce. Poradził mi Profesora Jastrzębskiego. Pan Profesor przeprowadził zabieg ablacji 18 11 2016. Zabieg w 100% się powiódł. Profesor potwierdził w moim przypadku że zasługuje na swe miano najlepszego specjalisty od serca w kraju. Kto wię być może uratował mi życie. Dodam z

20 sierpnia 2016r . przeszłam ablację RF typowego trzepotania przedsionków zabieg przeprowadził dr Marek Jastrzębski w Rzeszowie. Minęło już trzy miesiące i czuje się bardzo dobrze, stan mojego serca znacząco się poprawił, nie mam żadnych pobudzeń trzepotania . Jeżeli ktoś szuka dobrego kardiologa to szczerze polecam dr Jastrzębskiego. Doskonale leczy i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Dla pacjęta jest bardzo opiekuńczy , sympatyczny i szczery, lepszego profesjonalnego fachowca nie znajdziecie, szczerze polecam.

Zabieg ablacji przeprowadzony 3lata temu u syna,w klinice w Rzeszowie. Trochę czasu minęło, niemniej jednak zawsze będę pamiętać jak wiele dr.wtedy dla nas zrobił. Przyjął nas mimo pełnego grafiku. Znalazł nam natychmiastowy termin w Rzeszowie ponieważ zabieg był konieczny "na już", a w Krakowie czas oczekiwania wtedy to było min 6 miesięcy. Wszystko to odbyło się w ramach NFZ ,po za jedną wizytą prywatną. Od nas 5/5

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kraków"?

Dietla 19/3
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie