dr Marek Jastrzębski

Kardiolog

Chciałam serdecznie podziękować docentowi Markowi Jastrzębskiemu, za przeprowadzenie skutecznego zabiegu ablacji w Szpitalu Kopernika w Krakowie.

Witam, dwa lata temu miałam pierwszą ablację, która niestety się nie powiodła. Lecz kilka miesięcy później miałam następną. Zabieg był bardzo niebezpieczny, wykonywany koło ważnych narządów. Jednak Doktor Jastrzębski dał radę, wykonał swoje zadanie na szóstkę! Bardzo polecam tego Doktora, dogadany, wszystko wytłumaczy, i starannie wykonuje zabieg. Dziękuję mu za to, że mnie wyleczył, i jeszcze raz przypominam, że jest to Doktor wart wszystkiego.

Dr Marek Jastrzębski wykonał u mnie zabieg ablacji metodą klasyczną, krioablacji żył płucnych, a także kardiowersję. Wszystkie te zabiegi zostały wykonane w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM w Krakowie. Trafiłam do doc. Jastrzębskiego z bardzo złożonymi i zaawansowanymi zaburzeniami serca (trzepotanie i migotanie przedsionków). Gdy po raz pierwszy przyszłam na prywatną wizytę do dr Jastrzębskiego miałam za sobą długą drogę od specjalisty do specjalisty, nieudane leczenie farmakologiczne oraz liczne hospitalizacje. Podczas gdy wszyscy inny rozkładali ręce, on po zapoznaniu się z historią choroby i wynikami badań, dał mi nadzieję na normalne życie. W 2014 roku wykonano u mnie pierwszą ablację. Zabieg trwał 2h, wprawdzie był dla mnie dość bolesny, ale po otrzymanym znieczuleniu było dobrze. Zabieg nie zlikwidował wszystkich dolegliwości i 2015 roku Docent przeprowadził u mnie zabieg krioablacji żył płucnych połączony z kardiowersją. Zabieg trwał ponad 2h i był bezbolesny. Już po dwóch tygodniach ustąpiło mi migotanie przedsionków i wrócił komfort życia. Dr Marka Jastrzębskiego uważam za specjalistę najwyższej klasy, profesjonalistę w swojej dziedzinie. Już od pierwszej wizyty dało się zauważyć jego kompetencje i fachowość w rozpoznaniu choroby i decyzjach podejmowanych co do leczenia. Wszystkim osobom cierpiącym na zaburzenia rytmu serca gorąco polecam wizytę u dr Marka Jastrzębskiego, który na pewno dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu zapewni im fachową pomoc. Ja jestem bardzo wdzięczna Docentowi i ciesze się, że miałam to szczęście, by trafić pod jego opiekę medyczną.

Jestem świeżo po skutecznej ablacji wykonanej przez Dr n.med. Marka Jastrzębskiego w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM zabieg przebiegł szybko (ok. 1,5h), sprawnie, z niewielkim bólem (2/10), wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Wcześniej byłam dwukrotnie w inny warszawskim ośrodku - gdzie każdy zabieg trwał 4 godziny, był bardzo bolesny (liczne aplikacje) i nie skuteczny, ponadto uszkodzone łącze przedsionkowo-komorowe. Po zabiegach czułam się źle – bardzo liczne skurcze dodatkowe, częste napadowe częstoskurcze. Jakoś życia po tych dwóch ablacjach w Warszawie była dużo gorsza niż przed zabiegami. ...

Na szczęście skonsultowałam się z Doc. Jastrzębskim, który jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zabieg wykonany przez Doc. Marka Jastrzębskiego przebieg szybko, sprawnie i był skuteczny. Teraz jestem niesamowicie szczęśliwa, czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych skurczów dodatkowych, ani częstoskurczów. Planuję aktywność fizyczną (nurkowanie, pływanie, bieganie, jazda na rowerze) wszystko co od roku musiałam wyeliminować, ponieważ pojawiały się częstoskurcze. Ponadto mogę spokojnie, bez obaw o napady częstoskurczów wrócić do pracy, dyżurować i zdobywać doświadczenie lecząc pacjentów, bo też jestem lekarzem.
Jako pacjent i lekarz gorąco polecam ablację u Dr n. med. Marka Jastrzębskiego w I Klinice Kardiologii I Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego UJ CM.
Piszę to, żeby wszyscy inni pacjenci z arytmią, którzy szukają wybitnego specjalisty w dziedzinie elektrokardiologii wiedzieli do kogo mają się kierować i żeby nie musieli tułać się i przechodzić przez męczarnie w innych ośrodkach tak jak było to w moim przypadku. Lepszego miejsca i bardziej profesjonalnego specjalisty nie znajdziecie.
Bardzo dziękuję i składam wyrazy uznania Doc. Markowi Jastrzębskiemu i jego zespołowi za wyleczenie mojej arytmii i przywrócenie dobrej jakości życia. Jestem niesamowicie wdzięczna.

Dzień dobry. mam 31 lat. Problemy z sercem pojawiły się u mnie około 13-15 lat temu. Początkowo były to sporadyczne ataki napadowego kołatania serca. Nie były one dosyć uciążliwe, pojawiały się głównie podczas dużego wysiłku fizycznego, stresu czy osłabienia organizmu spowodowanego np. chorobą. 3 lata temu próbowano zdiagnozować co mi dokładnie dolega. Niestety nie udało się wtedy uchwycić kołatań serca na EKG czy podczas badań Holtera. Po 2 miesiącach badań, lekarz przepisał mi lek na serc, nie określając dokładnie przyczyn moich kołatań. Pół roku temu udało mi się trafić do ...

Dzień dobry.
mam 31 lat. Problemy z sercem pojawiły się u mnie około 13-15 lat temu. Początkowo były to sporadyczne ataki napadowego kołatania serca. Nie były one dosyć uciążliwe, pojawiały się głównie podczas dużego wysiłku fizycznego, stresu czy osłabienia organizmu spowodowanego np. chorobą. 3 lata temu próbowano zdiagnozować co mi dokładnie dolega. Niestety nie udało się wtedy uchwycić kołatań serca na EKG czy podczas badań Holtera. Po 2 miesiącach badań, lekarz przepisał mi lek na serc, nie określając dokładnie przyczyn moich kołatań. Pół roku temu udało mi się trafić do docenta Jastrzębskiego. Poszedłem do niego na prywatną wizytę wraz z moimi wynikami badań. Ten człowiek okazał się najbardziej kompetentnym przedstawicielem służby zdrowia na jakiego udało mi się trafić w całym moim życiu. Wizyta trwała 10 minut i w ciągu tego krótkiego czasu, docent zdiagnozował co mi dolega, wytłumaczył mi na czym polega ablacja i przekonał mnie do tego zabiegu. Wystawił mi skierowanie na zabieg i zobligował się, że to on sam wykonana zabieg. Ablację miałem przeprowadzoną prawie 2 miesiące temu. Sam zabieg przebiegał w atmosferze pełnego profesjonalizmu, zarówno docenta jak i całej ekipy. Początek był dosyć nieprzyjemny i bolesny (jak docent wbijał się do mojej żyły) na szczęście zaraz zaczęło działać znieczulenie. Na szczęście podczas wsuwania elektrod od razu wystąpiło u mnie kołatanie serca. Po zlokalizowaniu miejsca w których dochodziło do dodatkowych, niepotrzebnych impulsów elektrycznych, nastąpiło przypalanie. Nie ukrywam, że te najdłuższe z nich były dosyć bolesne, ale do wytrzymania. Cały zabieg trwał ok 2 godzin. Zaraz po zabiegu docent powiedział, że zostałem wyleczony. Czułem się niesamowicie szczęśliwy, wdzięczność do tego człowieka mam przeogromną. Następnego dnia udało mi się jeszcze raz chwilę porozmawiać z dr Markiem Jastrzębskim, potwierdził, że wszystko poszło dobrze. Od momentu zabiegu nie miałem żadnych epizodów kołatań, a już w pełni uprawiam sporty, biegam, gram w piłkę. Jestem szczęśliwy. Na prawdę jeśli ktoś ma obawy przed zabiegiem ablacji, to bez żadnej wątpliwości mogę polecić ten zabieg wykonywany przed dr Marka Jastrzębskiego. Jest on najbardziej profesjonalnym lekarzem jakiego udało mi się spotkać w życiu.
Michał

W tym miesiącu miałam wykonaną ablację przez dr Marka Jastrzębskiego. Bardzo się bałam, ale po fakcie polecam zarówno pana doktora jak i sam zabieg ablacji. Dla wszystkich, którzy się zastanawiają - na prawdę nie ma czego się bać, cały zespół profesjonalny. Skala bólu na 10 to 1. Większy zdecydowanie jest strach. Wszyscy, którzy cierpicie z powodu różnego rodzaju arytmii i ablacja jest zalecana to się nie zastanawiajcie! Na drugi dzień nie ma śladu. Nie do uwierzenia. Polecam doktora z całego serca. Mistrz! Szczególnie jak się to widzi na własne oczy wygląda jak cud. Tyle lat a w jeden dzień jest po wszystkim.

Chyba najlepszy lekarz jakiego spotkałem podczas moich licznych wizyt w różnych szpitalach ze specjalizacją elektrokardiologiczną.Na oddział trafiłem z SOR- mimo pesymistycznego nastawienia z mojej strony Pan docent krótko i zwięźle przekonał mnie do kolejnego zabiegu(2 wcześniejsze wykonane w innym,bardziej utytułowanym szpitalu nic nie pomogły) i czuję się szczęśliwy że zaufałem temu wysokiej klasy specjaliście. Gorąco polecam.

Wczoraj docent Jastrzebski przeprowadzał u mnie zabieg ablacji. Jestem pod przeogromnym wrazeniem. Docent jest Wielkim Człowiekiem i jeszcze większym fachowcem. Polecam bardzoooooooo.

Od około 2010 roku cierpiałem na arytmię. Dostawałem ataków w najmniej oczekiwanych miejscach (autobus, wykłady, itp.). Podczas niektórych ataków moje serce potrafiło rozpędzić się do 248 uderzeń na minutę (wg zapisu EKG). W 2011 roku miałem wykonany pierwszy zabieg ablacji RF w pewnym krakowskim szpitalu u pewnego lekarza. Zabieg był nieskuteczny (można się było tego spodziewać po "luzackim" podejściu do mnie i do zabiegu tegoż lekarza). W 2012 roku miałem szczęście i trafiłem na salę zabiegową do Pana dr Jastrzębskiego. Dopiero P. Jastrzębski wykonał skuteczny zabieg ablacji i dzisiaj mogę normalnie funkcjonować. Od innego lekarza robiącego mi wypis dowiedziałem się, że mój zabieg był jednym z trudniejszych. Oczywiście Pan dr jest skromnym człowiekiem i nawet o tym nie powiedział. Stwierdził tylko, że czuje niedosyt i poablowałby trochę dłużej:) Z zasłyszanych opinii i z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam leczenie arytmii u dr Jastrzębskiego (najlepszy specjalista na południu Polski).

Maiałam przeprowadzoną ablację przez dok. Jastrzębskiego 7 stycznia tego roku (2014). Zabieg udany, dolegliwości minęły. Pan doktor bardzo sympatyczny, rzetelny, godny polecenia dla każdego. Polecam!!!