dr Marek Jastrzębski

Kardiolog

we wtorek pan dr. Marek Jastrzębski przeprowadzał badanie elektrofizjologiczne oraz ablcację. Jest wspaniałym fachowcem, bardzo dziękuje.

Jestem dwa tygodnie po ablacji i mogę powiedzieć jedno : pan doktor Jastrzębski jest niesamowity. Nie dość, że jestem całkowicie wyleczony (zabieg skuteczny) to już na drugi dzień po operacji byłem w stanie chodzić. Zabieg trwał ledwie godzinke, wszystko poszło jak po maśle i bezboleśnie. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Jastrzębskiego. Ręczę, że nikt nie będzie zawiedziony.

Poprzednia ablacja którą miałem w innym szpitalu była nieskuteczna. Dopiero ponowny zabieg u Pana dr Jastrzębskiego okazał się skuteczny. Wszystko poszło bardzo dobrze, choć mój zabieg był bardzo trudny technicznie (taką informację dostałem od lekarza wypisującego mnie ze szpitala). Podsumowując - dr Jastrzębski to bardzo dobry fachowiec.

SZANOWNY PANIE DOKTORZE KOCHAM PANA ZA NIEKWESTIONOWANY PROFESJONALIZM!!! JEST PAN MISTRZEM W SWOIM ZAWODZIE. szczęśliwa pacjentka

szczęśliwa pacjentka

Dr.Jastrzębski jest przystępny.Zna się w swoim fachu.Kapitalnie leczy oraz bezblędnie diagnozuje chorobę.Lepiej nie mogleś trafić.Polecam!!!

Jestem dwa dni po ablacji u Doktora Jastrzębskiego i jestem zachwycona i szpitalem i załogą, ale przde wszystkim Doktorem Jastrzębskim - Profesjonalista w 100% wie co robi, pewny siebie. Ablacja trwała niecałą godzinkę szlak znaleziony i wypalony. Zaczynam nowe życie - dziękuję Doktorowi z całego i już w pełni zdrowego serca, a wszystkim pacjentom polecam - nie wahajcie się lepiej nie można trafić!

Pan doktor Jastrzębski jest wybitnym specjalistą w zakresie leczenia zaburzeń pracy serca,ja miałem przeprowadzoną ablację serca po której jestem całkowicie zdrowy. Naprawdę gorąco polecam Pana doktora wszystkim którzy mają problemy z arytmią serca.