dr Marek Jastrzębski

Kardiolog

W czerwcu miałam u dr.Jastrzębskiego krio ablacje!Jak dla mnie to naprawdę mistrz w każdym calu.Ablacja była zlozona i bardzo trudna ale w pełni skuteczna.Dzisiaj mija siedem miesięcy a ja nie miałam ani jednej arytmi(dodam że miałam arytmie codziennie,wcześniej robiono mi dwie ablacje w Warszawie nie nie były skuteczne)Teraz doktorze wiem co znaczy normalne w pełnym zdrowiu życie!!!Nie ma słów które oddały by moją wdzięczność DZIĘKUJĘ!!!!!

Super specjalista. Pan doktor jest cudotwórcą. 3 grudnia wykonał u mnie krioablację balonową. Arytmia zniknęła zaraz po zabiegu. Jak do tej pory spokój i oby tak pozostało. Dziękuje.

Rok temu przeszłam ablację przez dr. Jastrzębskiego, zostałam do niego wysłana przez moich Wrocławskich kardiologów, ponieważ arytmia okazała się być na tyle złożona i złośliwa. Do dr. Jastrzębskiego jadę jeszcze raz. Serducho daje o sobie znać, ale wiem, że będę w dobrych rękach.

doc. Jastrzębski to profesjonalista (wiedza i fachowość).Miałem trudną ablację, ale doktor poradził sobie świetnie.Czuję się bardzo dobrze,oby tak dalej. Powinniśmy do p. doktora zwracać się Mistrzu. Pozdrawiam Pana Mistrzu serdecznie.

Pozdrawiam Pana Mistrzu serdecznie.

w listopadzie 2012r. miałam wykonany zabieg ablacji przez dr. jastrzębskiego, międzczasie pojawił się u mnie epizod częstoskurczu ktory trwał bardzo krotko i przeszedł samoistnie przed zabiegiem prawie raz w miesiącu lądowałam na sor celem umiarowienia mojego serducha.Gdybym wcześniej wiedziała że to nie taki straszny ten zabieg to poddała bym się 10 lat temu.z całego zdrowego serca życzę dr. Jastrzębskiemu dużo zdrowia żeby pomogł jeszcze wielu setkom pacjentow.wdzięczna pacjentka Dorota B. Nowy Sącz

Jestem zadowolony z zabiegów które mi wykonał a były to rozrusznik i ablacja i czuje się wmiare

Jestem po ablacji serca (zlozonej, krio i pradem), podobno skutecznej, ktora wykonywal dr Jastrzebski. Migotanie przedsionkow. Minelo 2 tygodnie, trudno jeszcze ocenic jej powodzenie. Arytmie sie powtarzaja, ale rzadziej i slabiej. Na ostateczne rezultaty musze jeszcze poczekac kilka tygodni. Dr Jastrzebskiego oceniam bardzo wysoko. Pod kazdym wzgledem. Kompetentny, rzeczowy, fachowy. Pomimo pewnego nieladu panujacego na oddziale I Kliniki, dobrze oceniam takze kompetencje, sposob podejscia do pacjenta i opieki nad nim ze strony innych lekarzy, pielegniarek i calego personelu. Oczywiscie, jak zawsze i wszedzie, niektorzy z nich sa bardziej, inni mniej mili, sympatyczni i kompetentni, ale srednia pozostaje wysoka. Moze nie jest tak zle z nasza sluzba zdrowia? :)

Jestem w ciągłym leczeniu w Klinice ,w której ordynuje Pan dr Marek Jastrzębski. Od pierwszego z Nim kontaktu,nabrałem do Niego dużego zaufania z racji relacji z pacjentem i wiedzy którą się posługuje. Przeprowadzony zabieg 05.10.12 przez Dr M.Jastrzębskiego wymiany kardiowertera-defibrylatora, przy mojej wielkiej pobudliwości uznaję z pełnym szacunkiem za pełny profesjonalizm, więcej mistrzostwo w swoim fachu. Wiem, że będę dalej potrzebował Jego pomocy w leczeniu mojego serca,dlatego życzę Mu wszystkiego co najlepsze i jestem przekonany,że będzie a może już jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie lekarskiej z całej plejady lekarzy w Krakowie. Wielka kariera przed Nim.Powodzenia Panie Doktorze. Wszystkiego dobrego z okazji Świąt i Nowego 2013 Roku.
Wdzięczny pacjent.

Trzy dni temu miałam wykonany zabieg przez doktora Jastrzębskiego. Już po pierwszej wizycie otrzymałam informację, iż nie ma innej, skutecznej metody leczenia częstoskurczu. Mam 33 lata i świadomość wystąpienia kolejnych ataków nie była niczym przyjemnym. Nie ukrywam, że byłam pewna obaw co do ablacji. Po wejściu do pracowni aż "dygotałam" ze strachu. Zabieg z przygotowaniem trwał 1 godz. 15 min. Odczuwałam minimalny dyskomfort. Ataki wywoływane w tym czasie były niczym, w porównaniu do tych, które towarzyszyły mi w życiu codziennym. Doktor uspakajał mnie, że wszystko przebiega prawidłowo. Gorąco polecam !!! Pan doktor Jastrzębski jest wspaniałym nie tylko specjalistą w swoim zawodzie, ale również człowiekiem. Bardzo dziękuję za trafną diagnozę oraz skuteczny zabieg!!!

Mój syn miał ablację wykonywaną przez Dr Jastrzębskiego jesteśmy w pełni zadowoleni i wdzięczni doktorowi za zabieg , syn był kierowany przez Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu i również wszystkim chorym z arytmią gorąco polecam Pana doktora.