lekarz Mariusz Oleksiak

Laryngolog

Polecam rodzicom Przedszkolaków nękanych ciągłymi zapaleniami uszu i zatok. Fantastyczne podejście do dzieci i zestresowanych rodziców :) Dzięki Panu Doktorowi mój mąż zdecydował się na operację przegrody nosowej, z którą zwlekał 20 lat. Pan Doktor Oleksiak jest lekarzem godnym polecenia i zaufania.

Jestem świeżo po septoplastyce. Empatia i uprzejmość lekarza na wysokim poziomie. Zabieg w znieczuleniu miejscowym - ekspresowy, bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam osobom borykającym się z problemami z zatokami. Ja szukałam dobrego lekarza przez kilka lat i udało się :) Warto również napisać na temat wspaniałych pielęgniarek na Oddziale Otolaryngologii w DG. Opieka i troska o pacjenta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dziękuję za wszystko.

Kultura osobista i pełen profesjonalizm. Tego oczekuję od lekarza. Dla Niego pacjent jest najważniejszy.

W Impladencie, w Warszawie leczą kompleksowo zatoki, warto spróbowac. Polecam ! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W Impladencie, w Warszawie leczą kompleksowo zatoki, warto spróbowac. Polecam !

Może ktoś podać adres gdzie przyjmuje prywatnie? Czy trzeba długo czekać na prywatną wizytę? Bardzo proszę o odpowiedz. Szukam kompetentnego laryngologa bo mam problemy z zatokami od dawna. Cena nie jest ważna, zależy mi na czasie.

Może ktoś podać adres gdzie przyjmuje prywatnie?
Czy trzeba długo czekać na prywatną wizytę?
Bardzo proszę o odpowiedz.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Katowice"?

Katowice
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice