lekarz Mariusz Oleksiak

Laryngolog

Cudowny lekarz, ale najważniejsze,że też przecudowny i przesympatyczny człowiek. Stara się, zawsze pomóc, poświęca dużo czasu, przy każdym zabiegu stara się sprawić jak najmniej bólu i jest przy tym delikatny. Gorąco polecam Lekarz nr 1. Czeka mnie prostowanie przegrody i być może operacja zatok szczękowych, ale tylko u tego lekarza.

trafiliśmy do doktora z podejrzeniem przerostu 3 migdała, pani laryngolog u której wcześniej się leczyliśmy cały czas odsyłała nas twierdząc że jeszcze nie może sprawdzi przerostu bo zawsze coś w końcu znajomi polecili nam Olesiaka, a tu jakie zaskoczenie słuchał co do niego mówiłam, przebadał dziecko, był bardzo miły i naprawdę chciał nam pomóc i okazało się że się da, a podejrzenie przerostu migdała było chybione. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Z Panem doktorem po raz pierwszy spotkałam się w szpitalu, gdy poszłam się umówić na zabieg prostowania przegony nosowej. Wizyta był krótka, Pan doktor rzeczowo omówił zabieg oraz wyjaśnił, jakie skutki może mieć niepoddanie się zabiegowi. Wyznaczył mi termin za 3 m-ce wyjaśniając, że wcześniej nie może bowiem udaje się na urlop. Sam zabieg przeprowadzony został w miłej atmosferze, Pan doktor żartował, dopytywał się o moje samopoczucie, a gdy troszkę zabolało, przeprosił, dał chwilę na złapanie oddechu i ponownie zajął się nosem. Wyciąganie opatrunków na drugi dzień po zabiegu, również przeprowadził szybko i delikatnie. Gratuluję podejścia do pacjenta, szkoda, że takie "perełki" zdarzają się sporadycznie w publicznej służbie zdrowia.

Dr Oleksiak to najwyższej klasy specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze miły, życzliwy. Poprzez jego zachowanie widać, że bardzo zależy mu na zdrowiu pacjenta.

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora Mariusza Oleksiaka. Świetny laryngolog,niewątpliwie wie jakie skuteczne leki zastosować, aby wyleczyć pacjenta bez zbędnej zwłoki. bardzo konkretny i życzliwy człowiek,porozmawia..Super lekarz i przemiły człowiek. Tacy właśnie powinni być specjaliści. Kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemu. Lekarz z poczuciem humoru, potrafiący uspokoić pacjenta, wysłuchać oraz doradzić. Polecam!!!.Najlepszy lekarz z jakim miałam okazje się zetknąć.WIELKI SZACUNEK!!!

Dr Oleksiak to lekarski fenomen - absolutny entuzjasta swojej pracy. Kilka dni temu operował moją przegrodę nosową. Zanim do tego doszło spotkaliśmy się na dwóch wizytach, w czasie których wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Jak nie potrafiłem sobie wyobrazić jak pokrzywiona jest moja przegroda to doktor zrobił mi nos z przegrodą z kartki papieru, tak abym to zobaczył! Już wówczas wiedziałem, że jest to lekarz nietuzinkowy. Ale jak dzień po operacji (jednodniowa hospitalizacja), dr Oleksiak zadzwonił zapytać jak się czuję, to przez sekundę zastanawiałem się czy nie gram w jakimś amerykańskim serialu o lekarzach! Dodam, że nie zrobiłem nic specjalnego, ani nie jestem nikim ważnym - jestem zwykłym pacjentem.
Podsumowując: profesjonalnie, miło, z poczuciem humoru i UCZCIWIE.
Wyrazy największego uznania i szacunku.

nie bede sie rozpisywac zgadzam sie ze wszystkimi wspanialymi opiniami na temat doktora Oleksiaka az milo sie chodzi na wizyty,fachowiec nie przecietny ,2wizyty wystarczyly abym zdecydowala sie na zabieg ucha wlasnie u tego wspanialego ordynatora,wizyta warta kazdej zlotowki,goraco polecam .Joanna

Rewelacyjny lekarz,bardzo dobry specjalista,który kompleksowo zajmuje się pacjentem i jego problemem. Lekarz z poczuciem humoru, przemiły człowiek

Byłam u Pana doktora po przebytej anginie na wizycie kontrolnej. To znakomity specjalista, zna się na swoim fachu, jest pewnien stawianej przez siebie diagnozy. Człowiek po wyjściu od niego wie wszystko na 100%. Przesympatyczny lekarz o dużym poczuciu humoru. Pacjenta traktuje z troską i naprawdę jest zainteresowany jego problemem

Angina była chorobą mojego dzieciństwa, wracała także w późniejszych etapach mojego życia. Kiedy stuknęło mi 30 lat, miałam wiecznie bolące gardło, zaczęły boleć mnie także kości, a żadne płukanki ani zmiany klimatu nie pomagały, w migdałach pojawiły się liczne krypty z nalotem ( bałam się nawet pocałować własne dziecko, żeby go nie zarazić). Po wielu wizytach w gabinetach laryngologicznych postanowiłam, że doktor Oleksiak będzie moją ostatnią deską ratunku. Na pierwszej wizycie stwierdził, że moje migdały powinny zostać usunięte. Cierpliwie wytłumaczył wszystkie wątpliwości i wkrótce zostałam przyjęta na odział laryngologiczny w szpitalu w Dąbrowie Górniczej. Doktor wykonał zabieg osobiście i wypisał mnie do domu dopiero wtedy, kiedy upewnił się, że wszystko dobrze się goi. Doktor jest świetnym specjalistą i przesympatycznym człowiekiem, który wszystkich pacjentów na oddziale traktował z jednakową troską. W trakcie mojego pobytu w szpitalu zaskoczyła mnie także przyjazna atmosfera, życzliwość pań pielęgniarek i wszechstronność oddziału, bowiem leżały ze mną panie z zaburzeniami snu, szumami w uszach, polipami w nosie lub gardle, krzywymi przegrodami. Po wyjściu ze szpitala ponad tydzień jeszcze gorączkowałam, ale zawsze mogłam liczyć na doktora Oleksiaka i w razie trwogi zadzwonić do niego. Mam nadzieję że doktor będzie mógł przeprowadzić zabieg udrożnienia nosa i wyprostowania przegrody nosowej u mojego męża, który choruje często na zapalenie krtani. Pomógł jeszcze mojemu dwuletniemu szkrabowi pozbyć się chronicznego kataru, z którym żaden z pediatrów nie mógł sobie poradzić. Dziękujemy za pomoc Panie doktorze. Pozdrawiam Karolina P