lekarz Mariusz Oleksiak

Laryngolog

Super lekarz, przesympatyczny człowiek. Kompetentny, wyrozumiały, cierpliwy. Tłumaczy chorobę tak długo jak trzeba, nawet jak zadaje się 1000 pytań. Polecam

W styczniu pierwszy raz spotkałem się z Panem doktorem Oleksiakiem na prywatnej wizycie. Niestety okazało się, że kwalifikuję się do operacji przegrody nosa. Muszę przyznać, że Pan doktor wszystko doskonale wytłumaczył, odpowiadał na wszystkie moje (pewnie i czasami bzdurne) pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Nie ukrywam, że zdecydowałem się na zabieg wykonywany akurat przez Pana doktora dzięki opiniom również tutaj zamieszczonym. W szpitalu zostałem bardzo dobrze pokierowany i termin zabiegu został szybko wyznaczony. I tak perspektywy czasu stwierdzam... zabieg był przeprowadzony perfekcyjnie. Odnosząc się do samego zabiegu to człowiek jest świadom co się z nim dzieje (przynajmniej w moim przypadku), ale za to cała operacja przebiegła na przyjemnej rozmowie z Panem doktorem. Odpowiada na ewentualne pytania co będzie dalej robił i nie ukrywa niczego przed pacjentem. Zapewniam o całkowitym braku dodatkowych wrażeń w postaci bólu, wszystko przebiega całkowicie bezboleśnie. Jedynie nieprzyjemne (oprócz zakładania wenflonu :-)) są dwa pierwsze zastrzyki znieczulenia (uczucie rozpychania). I tak po półtorej godzinie pogaduch na bloku operacyjnym można wrócić na sale :-)
Krążą różne "opowieści" na temat tego typu zabiegu w internecie, jednak zapewniam, ani w czasie zabiegu, ani po nim, w ogóle nie czuć bólu. W ten oto sposób pomimo demontażu przegrody nosowej na następny dzień można opuścić szpital, nawet bez opuchlizny na twarzy. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tak doskonałego lekarza jakim jest Pan doktor Oleksiak.
Piotr

W Szpitalu Specjalistycznym im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej poddałem się zabiegowi na bezdechy senne. Zabieg ten w sposób perfekcyjny wykonał ordynator oddziału Pan Doktor Mariusz Oleksiak. Szczegółowo potrafił wytłumaczyć stan zdrowia, oraz metodę i sposób leczenia. Jest to wysokiej klasy specjalista i fachowiec wyróżniający się profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zawsze spokojny, miły, cierpliwy, dokładny a przy tym bardzo UCZCIWY. Podobną opinię wyrażali leżący ze mną na sali szpitalnej pacjenci. Prawdziwy wzór do naśladowania. GORĄCO POLECAM.

Pan Mariusz operował dwie bliskie mi osoby.Jest wspaniałym nie tylko lekarzem ale i człowiekiem.Gorąco polecam jako lekarza

To lekarz przez duże "L" - najlepszy jakiego znam. Kompetentny, zaangażowany, zawsze wszystko dokładnie potrafił wytłumaczyć i naprawdę zająć się pacjentem. Bardzo, bardzo wiele Mu zawdzięczam.

Dawno nie spotkałem tak zaangażowanego w problem pacjenta lekarza. Niezwykła uprzejmość i ponadprzeciętna wiedza medyczna!

Zdecydowanie polecam dr. Oleksiaka. Kompetetny, uprzejmy, zawsze odpowiednio doradzi, pomoże. Wielu lekarzy pracuje raz, ciach, pieniązki do kieszeni i po sprawie, a tu tak nie jest. Dla mnie bardzo dobry specjalista.