dr Michał Wieczorski

Laryngolog

Niema Lepszego specjalisty laryngologa. W lutym 2017 roku miałem zabieg na migdały mam 33 lata jest mega poprawa . szacunek dla tego człowieka ! Polecam w 100% .

super lekarz, mój syn miał prostowaną przegrodę nosową. Podejście bardzo dobre, sympatyczny człowiek.

fantastyczny człowiek i lekarz.Ciepły, uśmiechniety, kochający swoją prace. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytanie. Poświęci tyle czasu ile potrzeba. Pan Doktor usuwał mi torbiel, jestem mega zadowolona blizna praktycznie już jest niewidoczna i to bez stosowania żadnej maści. Szpitale powinny zabiegać właśnie o takich lekarzy!!!

Wspaniały lekarz.Mój synek miał wykonany przez niego zabieg podciecia wędzidełka pod językiem. Oprocz tego byłam u niego z dzieckiem na kilku wizytach na nfz ze względu na częste choroby związane z uszami. Za każdym razem wszystko szczegółowo wyjaśniał, odpowiadał na wszystkie pytania które mu zadawałam. Doktor zawsze uśmiechnięty i bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim jest profesjonalistą w każdym calu. W Radomiu jest może garstka lekarzy świetnie wykwalfikowanych i z powołaniem, ale doktora Wieczorskiego z pewnością można do niej zaliczyć. :-)

Super lekarz bardzo miły na pierwszej wizycie przeprowadził zabieg w nosie coś przecinał żeby lepiej się oddychało rzeczywiście pomogło jak się nawróci to mówił żeby przyjść to zrobimy to samo bylam u innych prywatnie nic takiego niezrobili a u tego byłam na NFZ narazie jest to pomoc doraźna ponieważ czekam na operację przerody plus nosa zewnętrznego w warszawie na NFZ w Radomiu plastyki na NFZ nie robią samą przegrodę a chce zrobić wszystko za jednym zamachem czekassię na taką operację 2-3 lata w lipcu minie rok jak czekam...

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radom"?

epmed
Sucha 2