mgr Monika Perkowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy, Wizyty domowe

Pani psycholog świetnie pracuje z całą rodziną, pozwala na zrozumienie własnego dziecka, własnych błędów, ale nie czujesz się oceniany, tylko zrozumiany. Pani Monika jest bezpośrednią osobą, z dużym taktem, na pewno powie wprost, co zauważa. Jestem wdzięczna za pomoc dziecku i nam, rodzicom. Serdecznie pozdrawiam panią doktor!

Pani doktor umie rozmawiać z nastolatkami i im skutecznie pomagać, wszystko dokładnie tłumaczy, pozwala pracować nad sobą, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Uratowała mnie przed wejściem na złą drogę.

W zasadniczych problemach dzieci p. Monika jest pomocna, ma dobry kontakt z dziećmi, ale w poważniejszych problemach już niie otrzymaliśmy pomocy jakiej oczekiwaliśmy. Znaleźliśmy mniej znaną psycholog, tańszą z lepszym warsztatem.

Pani Doktor bardzo nam pomogła, zawsze wysłucha, jest bardzo serdeczne i nie stwarza do siebie żadnego dystansu. Daje nam rodzicom duże wsparcie, mogę na nią liczyć, a co najważniejsze jej rady dają wymierny efekt w wychowaniu dzieci. Polecam.

Uważam, że pani psycholog jest kompetentna, przyjazna w stosunku do dzieci, umie słuchać. Prosiłem o pomoc w czasie kryzysu domowego, szczegółowo o wszystko pytała, przychodzi do niej dużo dzieci. Polecam jako osobę godną zaufania.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236