lekarz Patryk Żolik

Bardzo, bardzo kompetentny lekarz, a do tego wzorowy przykład dobrego człowieka, wytłumaczy wysłucha i doradzi, polecam na 100%.

Profesjonalne, rzetelne podejście do badania oraz rozmowy z pacjentem. Pan Doktor spokojny i rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Z całą pewnością warto wybrać się na wizytę do Pana Doktora.

Doskonały specjalista ortopedii. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie przyczyny dolegliwości i planowanego sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy młody człowiek, podaje rękę na powitanie po wejściu do gabinetu. Dolegliwości barku ustąpiły po zastosowanej terapii. Polecam!

W/w będąc jako lekarz pogotowia ratunkowego w Śremie podczas wizyty u mojej żony krzyczał zachowywał się nie godnie jako lekarz nie interesował się pacjentka lecz dlaczego został wezwany pomimo wcześniejszego pobytu ratowników wyprosił mojego męża z pokoju i kazał usiąść na dupie A w ogóle sprawiał wrażenie że o godzinie 3 w nocy nie wzywa sie doktorów mój mąż powiedział że nie takiego zachowania oczekuje się od lekarza A ponadto straszyl ze załatwi aby za jego przyjazd musieliby zapłacić zadał dowód osobisty od męża Po prostu jest to lekarz który nie spełnia oczekiwań pacjenta który jest w potrzebie.Tak młody człowiek A tak złośliwy A z przysiega lekarska chyba niemal do czynienia.Reasumując Po prostu tragedia nigdy nie spotkałem się z takim lekarzem.

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/hipokrates/a/wielkopolski-hipokrates-2016-chirurg-roku,11442011/ Głosuj na Hipokratesa 2016 roku Wysyłając sms o treści CHR.10 na numer 72355 dodasz głos na dr Patryka Żolika

Głosuj na Hipokratesa 2016 roku

Wysyłając sms o treści CHR.10 na numer 72355 dodasz głos na dr Patryka Żolika

Wciąż poszukujesz " Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz