Oceniam p Madeja bardzo pozytywnie z własnych doswiadczen, nie prowadzil mojej ciazy, wiec w tej kwestii nie moge sie wypowiedziec (lecze sie endokrynologicznie), natomiast dziwia mnie opinie o nastawieniu na pieniadze. Osobiscie placilam tylko za wizyty z badaniem, za konsultacyjne wizyty czy wypisywanie lekow, nigdy, moglam rowniez kontaktowac sie zawsze mailowo w razie watpliwosci.

Niestety przyłączam się do negatywnych opinii o dr Paweł Madej. - pan doktor bardzo chetnie namawia w ciąży aby wcześnie iść na L4 i odpoczywać, a chodzi tylko o to żeby przychodzić na wizytę co 2 tygodnie i płacić. W początkowym stadium ciąży wizyty co 2 tygodnie nie są niezbedne !!! - sama musiałam stwierdzić u siebie cholestaze ciążową i nakierować pana doktora, co jest kpiną, - jak jest jakis problem z ciążą, wyniki wychodzą kiepskie to pan doktor chętnie wysyła na LIGOTE na patologię ciąży i umywa ręcę, mimo ...

Niestety przyłączam się do negatywnych opinii o dr Paweł Madej.
W początkowym stadium ciąży wizyty co 2 tygodnie nie są niezbedne !!!
- jak jest jakis problem z ciążą, wyniki wychodzą kiepskie to pan doktor chętnie wysyła na LIGOTE na patologię ciąży i umywa ręcę, mimo że jest ordynatorem na tym samym piętrze innego oddziału ma za daleko żeby odwiedzić swoją pacjentkę!
- na LIGOCIE NIE MA NIC DO POWIEDZENIA, JEGO ZDANIE SIĘ TAM NIE LICZY!
- w konsekwencji co 2 - tygodniowych wizyt okazało się że dziecko zostało przenoszone i żle ustawione ( mimo zapewnien Pana doktora ze poród naturalny jest jak najbardziej mozliwy) sprawa skonczyla sie po 12 godzinach porodu naturalnego - cesarka. Po porodzie Pan doktor nawet nie odwiedzil mnie w szpitalu. Prosze aby kazda z kobiet w ciąży zastanowiła się czy jest gotowa na takie ryzyko.

Najlepszy ordynator SUM w Katowicach :) Polecam gdyby nie Dr. nie wiem czy bym jeszcze żyła!także polecam gabinet prywatny w Bytomiu:) i nigdy sie nie zdarzyło abym czekala na kolejke ani nic :)

Najlepszy ordynator SUM w Katowicach :)

ODRADZAM WIZYTY U TEGO LEKARZA!!! Sprawia wrażenie miłego i współczującego, a zależy mu jedynie na pieniądzach. Nie pytając mnie o zdanie zrobił mi cytologię, której wyniku do dzisiaj nie widziałam. Przez 1,5 roku leczył mnie endokrynologicznie, podawał mi leki, nie zlecając żadnych badań kontrolnych. W konsekwencji doprowadził mnie do nowotworu obu piersi. Kiedy poszłam do niego po pierwszej operacji i zapytałam, czy mam wykonać jakieś badania, stwierdził, że hormony nie mają nic wspólnego z nowotworem, że po prostu mam takie skłonności i nie da się tego zahamować. Kiedy zrobiłam sobie ...

ODRADZAM WIZYTY U TEGO LEKARZA!!!
Kiedy zrobiłam sobie badania na własną rękę okazało się, że wyniki są przekroczone kilkakrotnie.
Dziś chodzę na szczęście do innego endokrynologa, który robi mi badania co 2 tygodnie, mówi że to podstawa leczenia. Gdybym nie natrafiła na dr Madeja, dziś nie miałabym nowotworu, operacji i tych problemów.

PAN DOKTOR NASTAWIONY JEST NA ZARABIANIE PIENIĘDZY PRZEZ DUŻE "P". WIZYTA CO DWA TYGODNIE, KAŻDE INNE BADANIE DODATKOWE PŁATNE. Z L4 RÓWNIEŻ JEST PROBLEM - PONIEWAŻ PAN DOKTOR BOI SIĘ KONTROLI Z ZUS-u, A TO CHYBA RACZEJ CIĘŻARNA POWINNA SIĘ BAĆ (TYLKO NIE MA CZEGO JAK SIEDZI RZECZYWIŚCIE W DOMU). DODAM, ŻE U PANA DOKTORA ANI RAZU NIE DOSTAŁAM PARAGONU ZA WIZYTĘ, MIMO IŻ BYŁAM NA JAKIŚ 20 WIZYTACH. RÓWNIEŻ ROBIONO MI U PANA DOKTORA BADANIA PRENATALNE, Z KTÓRYCH NIC SIĘ ABSOLUTNIE NIE DOWIEDZIAŁAM, OPRÓCZ TEGO ŻE JEST OK. POZA TYM LEKARZ KŁAMCA ŻEBY TYLKO NIE WYDŁUŻYĆ L4- NA PROŚBĘ PACJENTA- KŁAMAŁ, ŻE NA DŁUGI WEEKEND WYJEŻDŻA I JEGO 'KLINIKA" JEST ZAMKNIĘTA. OCZYWIŚCIE BYŁA OTWARTA CO MIAŁAM POTWIERDZONE PRZEZ MOJA SIOSTRĘ, KTÓRA MA INNE NAZWISKO I BYŁA AKURAT TEGO DNIA U PANA DOKTORA NA WIZYCIE. CZASAMI CZAS OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ PONAD 1,5 GODZINY, MIMO USTALONEJ GODZINY WIZYTY. PANI W RECEPCJI DZWONIĄC DO MNIE NAWET SIĘ NIE PRZEDSTAWIŁA, NIE POWIEDZIAŁA SKĄD DZWONI, TRZEBA BYŁO SIĘ ZASTANAWIAĆ KTO DZWONI I CZEGO CHCE - ROZMOWA TEŻ NIE ZACZYNAŁA SIĘ OD KONKRETÓW. PORÓD NA LIGOCIE NIEMOŻLIWY, KLIENTKI PANA DOKTORA RODZĄ W GLIWICACH! A KAŻDY WIE, ŻE JEŚLI RODZISZ, TO PRZEWAŻNIE W SZPITALU GDZIE PRACUJE TWÓJ LEKARZ-W INNYM TRAKTUJĄ CIĘ PO MACOSZEMU!!!!! NIE POLECAM !!! MYŚLĘ, ŻE NIE MAM WYGÓROWANYCH OCZEKIWAŃ, OCENIAM SYTUACJE OBIEKTYWNIE. NAIWNE I KOBIETY RODZĄCE PIERWSZE DZIECKO NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĄ. DLA MNIE TEN LEKARZ TO KPINA!!!!!!!!!!!!!

niestety nie polecam, przez niedopatrzenie pana doktora straciłabym syna, tylko dzięki zmianie lekarza mam zdrowe dziecko; szybkie, nieprecyzyjne diagnozy, brak skierowania na badania dodatkowe - to krótka charakterystyka tego lekarza

Lekarz bardzo dobry, po pierwszej wizycie skierowal mnie na badania do szpitala.... niestety bardzo drogo liczy sobie za wizyte ;/;/ polecam jeśli kogos stać :):):)

Lekarz idący na ilość a nie jakość. Byłam w 1 ciąży, niedoświadczona, zielona... Wizyta co 2 tygodnie i za każdym razem USG na aparacie przedpotopowym, na którym "doktor" nie zobaczył, iż dziecko ma poważną wadę serca... Zero badań - morfologia i badanie moczu tylko na początku ciąży... Na badania prenatalne - prywatne kieruje do Sigmy Bi w Bytomiu, która jest kierowana przez jego kolegę po fachu... Kasa, kasa i tylko kasa liczy się dla tego lekarza. Po porodzie, kiedy okazało się, iż córka ma poważną wadę serca, w żaden sposób nie można było się z nim skontaktować - po prostu nie odbierał telefonu od nas... To chyba nsjlepszy komentarz, jaki to z niego jest napradę specjalista...

Naprawdę wspaniały człowiek. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Leczyłam się u poprzedniego ginekologa przez kilka lat - bez efektów. Dr Madej od razu skierował mnie do szpitala na kompleksowe badania.

NIE POLECAM!!!!CIAGLE MOWI BEDZIE OK OK OK A ZADNYCH BADAN W CZASIE CIAZY NIE POLECIŁ!!!!ANI BADANIA MOCZU ANI MORFOLOGI NIC!O WSZYSTKIM SAMA MUSIALAM MYSLEC.DLA PANA DOKTORA LICZY SIE TYLKO KASA!PO JAKA CHOLERE ROBI CO 2 TYG USG?!MIALAM PROBLEM Z NERKAMI W CIAZY CIAGLE COS Z MOCZEM I PAN DOKTOR WOGOLE NIE MOWIL O ZADNYCH BADANIACH-NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!URODZILAM DZIECKO CHORE TYLKO DLATEGO ZE PAN DOKTOR NIE WYLECZYL MNIE!MIMO PROSB Z MOJEJ STRONY