Starodawny sprzęt, nic na nim nie widać. Nie wykrył poważnej wady u mojego dziecka. Nie kierował mnie na żadne badania. Nie robił nic poza braniem pieniędzy.

Dobry lekarz, ale wizyta bardzo droga (jak dla mnie).

Dobry lekarz, ale wizyta bardzo droga (jak dla mnie).

Anioł,a nie lekarz!!! Pan doktor postawił mi dobrą diagnozę i podjął stosowne leczenie, choć inni lekarze już widzieli mne na stole operacyjnym!!! Gorąco polecam!!!

dzieki temu lekarzowi mam wspaniałego syna 2.5 roku. dziekuje wspaniały lekarz

dzieki temu lekarzowi mam wspaniałego syna 2.5 roku. dziekuje wspaniały lekarz

Polecam z czystym sumieniem !! Dr. Madej był również pierwszym lekarzem ginekologiem mojej nastoletniej córki.Pierwsza wizyta sprawiła, iż córka nie odczuła żadnego dyskomfortu a każdą następną wizytę traktuje spokojnie i bez stresu.

bardzo doświadczony lekarz, miły , kompetentny i stawiajacy trafne diagnozy, wiele moich znajomych wyleczyl czy z diagnozowal kiedy inni lekarze wydawali bzdurne opinie.