prof. dr hab. n. med. Piotr Jędrzejczak

Androlog, Ginekolog

Z całego serca polecamy klinikę pastelova, oraz profesora Jędrzejczaka! Po 5latach starań w końcu trafiliśmy na odpowiednią osobę i po 3miesiacach na teście ujrzałam wymarzone dwie kreski. Teraz jesteśmy już wszyscy razem❤️

Nie polecam..żałuję że że wszystkich lekarzy trafiłam właśnie do niego..Pan profesor wiedział że problem zajscia w ciążę leży po stronie męża, słabe nasienia brak testosteron, przez ponad rok były zastrzyki u męża, gdy się poprawiło, profesor zaproponował In Vitro..no cóż 2 zarodki, 2 razy poroniłam...wiadomo nie zawsze się udaję..ostatnia wizyta polegała na tym że zamiast szukać przyczyny profesor proponował następna procedurę od nowa...ale najbardziej boli mnie to,że profesor nie zbadał mojego męża, bo dowiedziałam się teraz u innego lekarza, że przyczyną problemów był żylak powrózka nasiennego..gdyby profesor zrobił mężowi usg to by to wykrył odrazu i tyle czasu, nerwów oraz pieniędzy bym nie straciła

Mój syn,Patryk,skończył w styczniu 25lat. Studiuje sinologię i germanistykę na UJ. Jest na świecie dzięki, wtedy jeszcze doktorowi,dziś Profesorowi Jędrzejczakowi. Nie spotkałam juz takiego lekarza - kompetentny, kontaktowy, bezpośredni ,z dystansem do siebie, bez zadęcia i, co bardzo ważne ,z poczuciem humoru. Zawsze miał czas, dzwoniłam do Niego o kazdej porze,nigdy nie wykazał niecierpliwości.5 lat jezdziliśmy z mężem po okolicznych lekarzach, bez rezultatu. Do Poznania nasze wyprawy trwały 1,5 roku. Urodziłam tez drugie dziecko,Magdę.Skończyła 20 lat. Głosiłam sławę Profesora wszem i wobec, i ,zapewne nie wie On,,ile "ma dzieci" z mojego poręczenia. Oby było ich jak najwięcej!
Panie Profesorze, OGROMNE DZIEKUJĘ! Ewa.

nie polecam Pana prof. Szkoda czasu i pieniędzy. Wizyty maks 5 min, lekarz roztargniony gubiący się w zeznaniach. Nasza dzisiejszy wizyta byla ostatnią. Omijać gościa wielkim łukiem.

Dla mnie jest najlepszy na świecie. 3 lata, z zapowiedzią, że to potrwa, plan działania na cały ten czas. Bliźniaki w tym roku poszły do szkoły. Nie rozumiem tylko, jak można mu zarzucać, że zna się lepiej swój organizm, niż on. To czemu sama sobie pani nie poradziła? Brednie.

Profesor Piotr Jędrzejczak jest wspaniałym lekarzem i świetnym specjalistą. Bardzo dużo przeszłam zanim do niego trafiłam; 4 lata leczenia, trzech innych profesorów, prywatna klinika MedArt, i kilku innych lekarzy na samym początku… (Poznań). Profesor wkłada ogromny wysiłek w leczenie swoich pacjentów – miałam okazję zaobserwować to i w szpitalu i w klinice… Kompetencje Pana Profesora w zakresie leczenia niepłodności oceniam bardzo wysoko; dodam, że jest jedynym lekarzem, któremu zaufałam w kwestii in vitro. Wizyty są krótkie, ale bardzo konkretne. Polecam szczerze wszystkim tym, którzy pomału zaczęli tracić nadzieję.

dzięki prof. jestem mamą trojaczków, dziewczynki w sierpniu kończą 6 lat, są cudowe a lekarz godny polecenia

To już wiele lat. Moje córki mają 12 i 10 lat.

To już wiele lat. Moje córki mają 12 i 10 lat.

Rutynowe podejście, brak reakcji na oczywiste objawy, nie słucha co mówi mu pacjentka (która nieco lepiej od niego zna swój oragnizm) tylko łupie miesiąc w miesiąc to samo. Wizyty kilkuminutowe. To że tłumy w poczekalni wynika z tego, że umawia wszystkich na tę samą godzinę. W nogi czym prędzej przed takimi "fachowcami jakich mało". Zmieniłam lekarza i po pół roku jest efekt.

bardzo dobry specjalista. Wyleczył mnie w ciągu 2 miesięcy, a do innych lekarzy (było ich 4) chodziłam przez parę lat i nic.Polecam