lek. dent. Piotr Solak

Profesjonalnie, kompetentnie i rzetelnie w miłej, kulturalnej i przyjaznej atmosferze zarówno w łatwych jak i tych trudniejszych przypadkach. Szczerze Polecam.

Bardzo dobry lekarz stomatolog. Miły, uprzejmy, pomocny. Nigdy nie miałam problemu, kompetencja na wysokim poziomie. Godny polecenia!

Szczerze polecam leczenie u Pana Piotra. Jego pełen profesjonalizm ,rzetelność, dokładność i idealna współpraca z pacjentem to cechy ,które powinny charakteryzować każdego stomatologa.Jest niezwykle delikatny i profesjonalny. Bardzo dobre wręcz idealne podejście do małych dzieci. Wszystkie zabiegi wykonuje błyskawicznie a co najważniejsze - bezboleśnie.

Profesjonalnie i solidnie. Leczenie przebiegło bezboleśnie i w miłej atmosferze. Pan Piotr to wysokiej klasy specjalista z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam wizytę u doświadczonego i bardzo sympatycznego stomatologa.

Pan doktor zaskoczył mnie ale bardzo negatywnie,mimo że również słyszałam b.wiele pozytywnych opini.Nie poświęcił mi swego czasu w 100%aby WSZYSTKO wyjaśnić i wytłumaczyć gdyż jak to ktoś wcześniej napisał był zajęty żartami i rozmowami z swoimi koleżankami wręcz musiałam wchodzić w słowo żeby łaskawie się czegoś dowiedzieć.Moje pośiedzenie na fotelu trwało chyba z 40 min.(zwykłe plombowanie zęba)gdyby poświęcił swój czas tylko dla mnie trwało by to 15 min i gdybym nie miała pełnych ust napewno zwróciłabym Panu Doktorowi uwagę gdyż wręcz się we mnie już gotowało.Pozatym Pan doktor był bardzo roztargniony gubił,upuszczał,swoje narzędzia i materiały o zgrozo!
Co najgorsze niewiem może jestem jedyną pacjentką patrząc na opinie ale nie jestem zadowolona z efektu jego pracy mój ząb poprostu mi się nie podoba bardzo!Pozatym i owszem kompetenty,uprzejmy,miły,przystojny ale...b żałuje że pełne rozczarowanie.Pozdrownienia dla Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

AMO-DENT
KRZYSKA 55A